LTZ

Nemam katalog delova, mada to ako skines ne mozes nista da pogresic sto se vracanja tice. Dihtung mislim da nigde neces naci posebno vec moras kupovati celi garnituru. Ako ne nadjes posebno mogu ti poslati jer imam viska. Meni je trebao plutani koji se lepi na karter, a oni mi poslali celu garnituru.
 
hvala

Nemam katalog delova, mada to ako skines ne mozes nista da pogresic sto se vracanja tice. Dihtung mislim da nigde neces naci posebno vec moras kupovati celi garnituru. Ako ne nadjes posebno mogu ti poslati jer imam viska. Meni je trebao plutani koji se lepi na karter, a oni mi poslali celu garnituru.
pa slike samo da vidim šta me čeka a za dihtung pa trebaće mi al jouvek nemam vremena da ga rasklapam ...al ipak veliko hvala pa se čujemo u pp
 
ljudi na rodjakovom t40 pao je ovaj stift dole i izbio dekl od prednje vuce, znali io odakle je mogao doci i sta razveljivati da se vidi ]
93307076276361128679_thumb.jpg
[/URL]

- - - - - - - - - -

duzina je 25mm a precnik 10mm
 
Kako se menjaju sekcije za hidrauliku na t40 kad razvodnik za poteznice popusti onda znam da se prebaci na razvodnik prednje hidraulike.E sada pitanje je gde se srafe cevi da li na holendere odmah sa strane desne od sadasnjih holendera za poluge.U istoj ravni stoje srafovi predpostavljam da na njih ide cevi a stoplovi koji se odviju idu na mesto gde su sada cevi poluga.Nadam se da sam koliko toliko uspeo da objasnim pitanje.
 
Druze stavi znak pitanja i zarez,pa ce se malo bolje razumeti,ovako skoro nikako:ppozdrav:
Ako sam uspeo delimicno da razuemm,na razvodniku sa desne strane imaju dva srafa i u njih se uvije holender i spojka,naravno moze i bez spojker direktno holenderom.Na starom T 40 sam fabricki imao na tom mestu uvijenu spojnicu.
 
Da li moze par pitanja ( naizgled glupa ) ?
1. koliko tacno ;litara ulja ide u motor ( i koji viskozitet sipate ) ?
2. filteri goriva ( da li su univerzalni za sve ruse ili na t-40 mogu da se postave od nekog drugog rusa ) ?
hvala !
 
1.Ide 11 litara,SAE 15-40
2. Postoje dva tipa filtera;stariji sistem gde imas dva manja filtera (isti su) i oni kolko znam treba da su isti kao i kod mtz 52;noviji sistem gde imas jedan veci filter,ali za njega ne znam da li isti postoji kod jos nekih rusa.
 
Poslednja izmena:
A koje ulje sipate u hidrauliku i koju koilicinu ako je neko menjao svo ulje iz sistema hidraulike ? ovo pitam posto mi upusta hidraulika kad zakacim berac. Hvala na odgovoru !
Ja sam dosad dosipavao sae-30 ( motorno ulje,tako mi je receno ):sta:

- - - - - - - - - -

1.Ide 11 litara,SAE 15-40
2. Postoje dva tipa filtera;stariji sistem gde imas dva manja filtera (isti su) i oni kolko znam treba da su isti kao i kod mtz 52;noviji sistem gde imas jedan veci filter,ali za njega ne znam da li isti postoji kod jos nekih rusa.
Ovaj veci sam promenio i izgleda da pasuje od mtz-82 ( jako lice ali nisam imao gde da proverim )
 
A koje ulje sipate u hidrauliku i koju koilicinu ako je neko menjao svo ulje iz sistema hidraulike ? ovo pitam posto mi upusta hidraulika kad zakacim berac. Hvala na odgovoru !
Ja sam dosad dosipavao sae-30 ( motorno ulje,tako mi je receno ):sta:


Ide sae 30. Ako ne gresim mislim da mi je otislo 12l ulja za ceo sistem kada sam menjao.
 
Ma vise lici da je izasao is World of Tanks. To je neka sumska verzija, tj da ga sumar ne primeti dok se ne spotakne o njega :)
 
Da li neko mozda zna kako da proverim zbog cega hidraulika upusta u toku dana posle duzeg rada?
Gumice na klipu su menjane ranije,probao sam i da pritisnem onaj ventil na hidr.cilindru i nema nikakve promene.
 
Nazad
Vrh