LTZ

Kraisnik druze ako moze cena, moze i na PP koliko ce izaci to veselje u kompletu. Hvala unapred.

Ja posle praznika krecem u sredjivanje, limarija, instalacija, i nesto malo mehanike pa na registraciju. Bice slika kad krene posao.
 
Ljudi nema tu tajni pa tu smo da pomognemo evo cene svega sto menjam.
Radilica 26400
Komplet po glavi (klip,karike,bolcni,hilzna tj stublina) 6000
Semering na radilici prednji 160 dinara zadnji 230 dinara
Komplet zaptivaca za ceo traktor tu dolaze i podloske ispod stubline one metalne 1800 dinara
Lamela vucna 2300
Staticni tj lezeci lezajevi radilice 2000 (komplet 5 komada)
Semerinzi na spojnickoj osovini oko 250 dinara oba
Gumice sipki podizaca ventila 70 komad x 16=1120 dinara
Ovo su cene po secanju nemam ispred sebe onu listu prodavca ali znam da je ceh skupa 61000 dinara.Znaci puna generalna predprosle godine sam menjao ventile,vodjice ventila,obradjivao sam glave.
Ceka me ulje u motoru 2240 dinara 10 litara toliko i u hidrauliku
E jos menjam (to sam kod nas kupovao nesto nesto moram u ponedeljak da narucim) gimice na hidro pumpi,semeringe na hidro pumpi,Lezajeve na razvodnim zupcanicima ali to je sve sitnica.Oring gumice na dekompresor osovinicama,bakrene podloske i tako dalje.Sve skupa oko 650 evradi

- - - - - - - - - -

A da kazem da letece lezajeve na radilici imam nove za standard kupio sam i stoje mi dve godine greskom kupim za standard a radilica na trecoj specijali.I njihova cena je bila oko 2000 dinara

- - - - - - - - - -

Kad ga doteram kuci sredjivanje kabine.Stavljam novi krov,povisujem krov malo je za mene nizak.Stavio boh maglenke ispod krova odmah,dve napred dve nazad.Muzika obavezno srecom imam auto pojacalo ako zatreba tj ako se ne cuje muzika od buke.Potome rotacija koju sam kupio pre tri meseca ali nikako da dodje na red.Gume sam zamenio eto to mu je za sada to.Kako je ovaj moj traktor isporucivao snagu tj uopste radio boga pitaj ali dobro.

- - - - - - - - - -

Motor posle sklapanja dobija i farbanje,nesme da curne ni kap ulja nigde to je bio uslov za majstora.Ne sumlja m da ce tako i da bude.Moram u neku fensi boju da ofarbam motor.Ulazimo u EU pa da ga ofarbam u razne boje kao znak podrske gej populaciji (mozda me milicija nece dirati)

- - - - - - - - - -

upload images free

- - - - - - - - - -


screenshot software

20mb image hosting




image hosting

image url upload
 
Drugarova ljuta masina,a na drugom bez prednje vuce prave veliku kabinu.


imag0305.jpg

imag0304.jpg

imag0303.jpg

imag0302.jpg

imag0301.jpg

imag0306.jpg

imag0307.jpg
 
Mozda on moze da podigne 2000kg ali da radi sa tim teretom na polugama cisto sumnjam da moze....
 
Mozda on moze da podigne 2000kg ali da radi sa tim teretom na polugama cisto sumnjam da moze....
Naravno da ne moze..pa imt 539 moze da podigne 1000kg,ali jedva nosi 400kg na cetri tocka..vec 450kg vise na dva nego na cetri..tako je i sa svakim traktorom,mnogo vise moze da podigne nego da nosi..jedino t40 moze da nosi na polugama 1300kg na uzbrdici od 10% na cetri tocka.sa svim tegovima...:D ko ne veruje mogu da mu dam br platne kartice,da mi uplati 20e a ja mu saljem snimak sa vage koja meri 1300kg,i i sa istim tim teretom kako se penje na uzbrdicu na kojoj pise 10% uspona..:D
 
@niki9298 t40 je traktor legenda i po mnogo stvari se razlikuje od drugih traktora, ima se o njemu što pisati
 
Nazad
Vrh