Đuro Đakovic

da li je bolje za ovaj kombajn (1620) uzeti heder od 4,8m ili 5,6? vidim da samo ima ta 2 po oglasima, sa ovim uzim se lakse prolazi u transportu ,ali ga treba malo brze poterati u njivi? heder od 5.6 kosa, sa plekovima i ostalim dodje na meru od 6m, prilicno
 
Da li neko zna koliko kosta reduktor kose? Zvao sam na par mesta ali niko nema


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kolege sad sam nasao u oglasima Duro Dakovic 3620 Hydromat sad bi se pitao kakve su te kombajni pomozite mi ako znate 2000godiste
 
Riknula nova pumpa hidraulike, kupljena prije 2g u knd..... Probilo ulje u motor, kako je moguće, skinuo sam originalnu nakon 30g....a vjerojatno ću ju i vratiti nazad.... Toliko o kvaliteti, mislim da je koštala 65€......
 
Pozdrav drugari.
Imam u ponudi kombajn Djuro Djakovic 1620 (crveni). Kombajn je sa zitnom varijantom. Interesuje me sta sve treba da dokupim da bih radio suncokret i kukuruz.
hvala.
 
Planiram da uzmem jednog Đuru 1620 zelenog, nego jel njegov fabrički kukuruzni adapter ide bez tarupa? jel kosi nisko pa mu ni ne treba?
I jel suncokret može da radi sa tim kukuruznim adapterom?
 
Njegov fabrički tarup se kači za adapter i klizi na sankama, lepo radi kada se vozi sporije.Može da se radi suncokret samo treba da se namontiraju ploče.
 
Na koje ploče misliš? Na otkidačke ploče? Zar njih nema i zbog kukuruza već uveliko.
Jel bi mogao da ide bez tarupa i kolika je razlika onda iza kombajna - kažu mi da nisko ostane bez tarupa i da ne treba ništa, za zaoravanje nije problem?
 
Mislim na namenske ploče za suncokret.Ostane kao i za svakim koji nema tarup ili roto sečku, nije on ništa specijalan po tom pitanju.
 
Da, sad sam razumeo za poloče..one sa noževima. Hvala. Znači lažu da ne ostane iza onako haos........ još da neko stvarno ima Đuru bez roto sečke pa da i potvrdi.....
 
Taj Djurin adapter ima nozeve na uvlacnim vretenima, kao npr Capello. Isijecr on stabljiku, ali je to daleko daleko kao sto budr iza adaptere sa roto sjeckom..
 
Jel ima neko katalog delova za Djuru 1620H i radioničko uputstvo? u sekciji kataloga link nije ispravan.
 
Da li neko ima problem sa hidro volanom na Đuri? u jednu stranu odmah skreće, a u drugu kao da ima prazan hod ceo krug, pre nego što kreće da skreće? Ulja ima dovoljno, nema lufta u letvi ili oko spojnica, ali uvek na istu stranu kao da mu treba mnogo da bi "uhvatio" da krene da skreće...mnogo zajebano držati pravac. Jel znate nekoga ko radi te orbitole?
 
Koje ulje sipate u hidrauliku kod djure.Ja sipam hidro68 isada kad je kao nesto zahladnelo nece da digne kukuruzni heder izjutra moram da cekam dosta dugo da se pokrene, sad ne znam da li je do ulja ili je oslabila pumpa.
 
Nazad
Vrh