Okupljanje članova foruma u Smederevskoj Palanci 15. u mesecu

robins

Banned
Učlanjen(a)
30 Nov 2008
Poruka
564
Lokacija
Glibovac
Svakog 15. u mesecu se u Palanci održava vašar na kome ima dosta poljoprivredne opreme i to je prilika za okupljanje članova foruma. Do sada smo se skupljali par puta u SUR Stefanu a u ovoj temi bi mogli da se dogovorimo o mestu i vremenu za neka buduća okupljanja. Sad u nedelju je vašar a kako smo dobro odradili prolećne radove to je prilika da uživo razmenimo iskustva uz:ppozdrav: i ::prica::.
 
U sredu 15 odrzavaju dan polja kod mene u komsiluku i zbog jednog prijatelja moram i tamo da se pojavim. Mislim da cu uspeti da do 11,30h dodjem u brvnaru. Ko dolazi jos?
 
Onda neka bude skup u 11.30 u brvnari. Do tada svi mozemo da prodjemo lepo kroz vasar i posle na druzenje. Ako jos neko dolazi neka se javi ovde ili meni na 063 286 881
 
ko da cemo se mi brzo rasturiti cekamo te bez tebe nije zanimljivo ko dovodi striptizete trebao bi robins on je najveci po cinu
 
Ja možda imam najveći čin na forumu ali za striptizete je potrebno veeeeeeeeliko švalersko iskustvo a tu je levak bez konkurencije i svi mi ostali da se skupimo nemožemo ni vodu da mu nosimo.
 
9abd50136729873.jpg
[/URL] [/IMG]
Danasnje druzenje. Na prvoj slici sleva na desno: Francuz, Robins, Francuzev prijatelj i komsija kome ja stalno zaboravim ime i izvinjavam se zbog toga, None73, Mirkokopaonik i veseli majstor potkivac strojac muva u pokretu, zanosac u krivinama... ako sam nesto zaboravio ne zamerite. Dugujem izvinjenje celom veselom drustvu zbog licnog kasnjenja!
 
Ma los aparatneznam sta bi sa francuzom nesto se smanio na ovoj slici a i tanjir sa pecenjem je utanjio a bilo je pravo druzenje ....a bice i sledeceg meseca.....levi odrzo obecanje platio pecenje .....a bilo je i potkivanja.....
 
Ja sam morao prijatelju (priki) da ralim kukuruz , a bilo dogovor po podne , kaze il ralimo ilme vodi kod lekara ja ga vise gledati nemogu pritisak 170 , secer 7 nije izdrzao celo raljenje otiso kuci da se uredi i obrije kaze ako umre bar nek bude okupan i obrijan da ga nemustraju mrtvog
 
Evo ga i Ja...
108gtqr.jpg

@MirkoKopaonik - @Levak - @None73 - @Francuz - @Robins
-------------------------------------------------------------------------
Sto se tice @levakovog obecanja, nema sta, odrzao!
Ali,imao je veliku srecu sto smo prethodno utukli 2 kg jagnjetine, inace ga ne bi okrpilo ni 6 kila :haha:

@None73,
ugao slikanja nije bio dobar te me prosirilo :haha: :haha:

@Cukaneca,
zove se Slavisa alias @Prnjo
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh