Okupljanje članova foruma u Smederevskoj Palanci 15. u mesecu

Sajam starih i novih poljoprivrednih masina i alata u Palanci 15.2.2018


 
Poslednja izmena:
Ja ne mogu sutra imam dogovoreno.. :confused: U pravu je Darko obicno je ovaj februarski jedan od jacih ali od kad je korona ni jedan se nije nesto proslavio..
 
Napisah i u temi "Sajmovi, izlozbe i vasari" ali evo i ovde.. Ko je sutra ujutru na vasaru i ima 15-20-30 minuta vremena da sedne i popije pice javite se ovde pa mozemo da napravimo mini okupljanje.. Ja sam tamo oko 8 i ostajem oko sat vremena, max sat i po.. I naravno kao domacin(lokalac) castim turu pica.. :)
 
Da ne ponavljam bas isti post kad pre 11 meseci.. Bicu na vasaru verovatno i 14. uvece i 15 ujutru pa ako neko dolazi javite se, castim turu pica.. ;)
 
Ja dosao u pola 7, otisao u 9. Uzeo sta treba i bez. Video clana @Darko Dren. Uzeo neki polovan Fop plug

Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
Ucinilo mi se da sam te video sa nekim starijim covekom, cale mozda? Mada bili smo daleko i vec je bila guzva brzo sam te izgubio iz vida pa sam mislio da sam utripovao 😅

Ja sam do pola 10 zavrsio, u 9 je vec bila guzvara, od 7 do 9 i nekako..

Kupio neki lanac od 5 metara za cupanje panjeva, rocangle, nastavke za aku odvijac, nekoliko gedora nastavaka, glavu mazalice sa stipaljkom.. I jos nesto sitno za zene.. 😄
 
Nazad
Vrh