Traktorske kose

Komso imas par dobrih ovakvih gaspardo dobro ocuvanih u Cacku.
 
Evo moje kose pravi stroj gaspardo.

upload pictures
Kolko ja vidim ovo je superior
Kako radi ova masinica i gde ima da se kupi
Zemljace imas polovne kod popa u jezevici i kod saše,iz topole(natalinci il zabare,sad nisam 100posto siguran)
Inace superiorke nisu na glasu,al kupio je letos teco i to dubravinu superiorku(superior sklapana u dubravi)polovnu i prezadovoljan je,sa539 ide drugom brzom
Komso imas par dobrih ovakvih gaspardo dobro ocuvanih u Cacku.
Iksi jer mislis na onog iz ljubica
 
Poslednja izmena:
To ti je to ima dolje gs žig orginal iz Italije dovežena.
Što je prednost ovih kosa to što se ne treba brusiti svako malo.
Nema štopanja kod njih milina a lagana za vući i pokretat ne treba jak traktor.
 
Kolko ja znam gs ti je gaspardo superior,pa cak i na dubravinim bocnim kosama pise gs u u nom trouglu,prvo je to bila ista fabrika(gaspardo superior),pa su se onda razdvojili,prava gaspardo je drugacija,drugaciji su nozevi,drugciji oblik ove cevi na koju idu poluge i topling(gaspardova je kockasta,a superiorkina je okrugla)i lim preko kaisa na superiorki je beo,to ti je ko sto plug olt posavac ofarbaju u crveno i prodaju kao imt plug jer je veoma slican i ko se bas nerazume nasedne na tu prevaru,nesto narod pljuje po superiorki,al su se i one lepo pokazale,od dupleksa jedino imt nije nizasta
 
To su prve kose kad su bili zajedno stara ja ohoho.
Tako da kad kupujem dio sve od gasparda uzimam .
A kad sam ju uzimao istih takvih bilo je više boje i zelene čak.
U Italiji ima takvih strojeva na pretek.
 
To su prve kose kad su bili zajedno stara ja ohoho.
Tako da kad kupujem dio sve od gasparda uzimam .
A kad sam ju uzimao istih takvih bilo je više boje i zelene čak.
U Italiji ima takvih strojeva na pretek.
Kako se te kose ponašaju ako je detelina polegla i ako ima mravinjaka
 
Za mravinjake i krticnjake nema problema cim prodje kroz mravinjak kosi dalje bez gusenja.Kad je trava polegla pokosio malo vislje neki 10-15cm od zemlje,kada se kosi na kontra stranu nego sto je pala.
 
64pb8i.jpg
 
naisao sam na jednu prastaru, veoma robusnu rotacionu kosacicu sa dva bubnja koja su spojena/okrecu sa ukrstenim osmougaonim kaisevima! Da li neko zna o kojoj je kosacici rec?

pozdrav i hvala!
 
Poslednja izmena:
Šta će im kad su pametni ne treba im ni poljoprivrede kako potiču i odnose se prema nama.
 
Nazad
Vrh