Traktorske kose

Na koju osovinu mislis? Da li na onu koja nosi donji disk? Ona je pod br 12. I reci mi pod kojim br je kuciste koje si gore napisao?
Evo ti slike.


pz-cm-230-parts-diagram-.jpg
 
Kod mene je PZ 1.60 na oko je skoro ista kao i ta samo kod mene je su donji tanjiri dupli i lezaji kad se stave postoji zenger....evo nekih slika....
sip1.jpg
[/URL] [/IMG]
 
Slikaj nam to sto je otislo na kosu i postavi slike. Da vidimo. Ja ti mogu nabaviti te tanjire .
 
Da ne duzimo. Ako vadis osovinu donjeg tanjira ne moras otvarati korito a to je 50% posla manje. Prvo moras skinuti liveni dekli na poklopcu koz koje prolazi navoj sa osovine donjeg tanjira koji sluzi za podesavanje donjeg tanjira, i drze ga cetiri srafa. Dalje sa tog navoja moras izbiti cevasti osigurac skinuti kontra navrtku a zatim dekli odsafiti. Kada to skines videces cauru koja vezuje navoj sa osovinom koju menjas, tu takodje izbijas cevasti osigurac i tada osovinu sa donjim tanjirom vadis van. Nadam se da sam bio od koristi. Ako sam preskocio neki korak onda uslikaj sta te muci pa cu odgovoriti jer ovo pisem po secanju.
 
Imali ko ideju kakav reduktor tojeste od čega bise mogao iskoristiti za pogon kondicijonera,Probao bi da namontiram na poljakinju
 
Milose dok kupis kondicioner, reduktor i odradis sve prepravke, vise ce te kostati nego da si uzeo kosu sa fabricki ugradjenim kondicionerom. Mogu ti uslikati sutra kako kod mene na kosi izgleda fabricki reduktor namenjen za to.
 
Nazad
Vrh