Traktorske kose

Važno je da si rešio problem.Imao sam D.F kosačicu kojoj su se pojela oba pod tanjira.Komad iz originala je bio 385 eura+pdv a ovde ga niko ne pravi niti je hteo po uzorku da ga uradi.Za ta dva pod tanjira kupio sam novu Poljakinju.
 
Zorane zadovoljan sam iako sam je rasturao u garantnom roku da menjam ležajeve na novoj stvari.Kosim samo svoje tako da će mi trajati i služiti me dosta dugo uz jeftino održavanje ako dođe do nekih problema.Jeste original D.F Mercedes spram nje ali koliko para toliko i muzike.
 
poz da li neko ima sip kosu 135 rade je kinezi ako neko ima moze malo informacija kako se pokazala hvala
 
U katalogu na netu nemaju nista,pozvacu da pitam.Konkretno mi treba 2 zuba.
Hvala Marko pogledacu,treba mi za dupleks.
U Ljubicu mislis na onog kod kruznog toka?
 
U katalogu na netu nemaju nista,pozvacu da pitam.Konkretno mi treba 2 zuba.
Hvala Marko pogledacu,treba mi za dupleks.
U Ljubicu mislis na onog kod kruznog toka?

U Ljubicu kod kruznog toka imas dve radnje. Jednu drzi Selak a drugu ne znam ko je vlasnik. Radnje su gotovo jedna uz drugu. Oni bi trebali imati delova za dupleks. Imam br. tel. od Selaka ako ti treba.
 
Kako bruji?Jel' se trese? Mozda ostavljen mali zazor izmedju zupcanika, ako je to uopste izvodljivo na toj kosi, ili je nesto u debalansu.A mozda ne valjaju ti novi lezajevi.
 
Slazem se sa clanom Sova. Treba nastelovati zazor na zupcanicima. Buku hoce da pravi i ako su zupcanici razmaknuti vise nego sto je potrebno, a to mozes proveriti kada pokusas da okrenes tanjir dok drugi drzis fiksiran.
 
Nazad
Vrh