Traktorske kose

Jesu to kao ove kopije 165 po 950 evra nove sto ima po oglasima ili ??Ili gresim na koju poljakinju mislite ???

- - - - - - - - - -

Clan Prnjavor3 verovatno misli na ovu kosu. U pitanju je poljakinja

rotaciona-kosa-sirina-165-cm-185-cm-poljski-proizvadac-slika-12529408.jpg

E na ove sam i ja mislio ,sad sam pogledo ove postove
 
Ljudi da li sa poljakinjom može da se kosi sirak i sudanska trava .Mislim zbog mase da ne guši.
Meni treba jedna univerzalna za lucerku,ljulj,sirak,sudnsku travu. Šta preporučujete?
Pročitao sam celu temu i moj zaključak je da trenutno na tržištu najbolja varijanta cena -kvalitet-odrađen posa je poljska kosa.
Naravno pre bih uzeo novo pošto sam u PDV-u pa mogu računati na 20% manju cenu.



Kosio sam sa poljakinjom sirak metlaš uljanu repicu i sudanku travu ,može ona sve to ali hoće da zaustavi bubnjeve zaglavi se masa između nih.Mislim da bi bolje radila neka kocačica na fazon IMT-a preko koje prelazi masa nebi bilo gušenja
 
Ja sam moju 2011 godine u Avgustu mesecu platio 108.000 dinara to je bilo oko 1.000 eura.Model sa ciradom kao zaštitom a model kao ova gore na slici je bio oko 200 eura skuplji zbog limene zaštite.
 
A i to su preterali 200 e za tu limenu zastitu,a gde si tacno uzeo Maticu ??Skoro sam isao nesto poslom za Subotiste pa sam cini mmi se video tamo pored puta onaj plac gde se prodaje poljoprivredna mehanizacija ,bile su i ove kosacice ili se varam ??
 
Koliko kostaju polovne ovakve roto grabulje kao sto su ovde u ponudi u agromehanici skroz na dnu ,posto je drugar izgubio tocak i ajde prvo sto nije video nego ajde da zavrsi tako i iskrljo cele grabulje sad mora da kupi komsiji ovaj hoce da ga zadavi eheh ali nema ih nesto .Mi na poslu imamo krone velike sa dva i tri rotora takve grabulje nisu za nas sirotinju traze idealno ravne povrsine i redovno ulaganje u njih sto je za nas ::novac::::novac::
 
Uzeo sam je u Rumi kod čika Pere.On je zastupnik za područje Srema.Ima i rezervne delove za njih a drži i za Ursusa.
 
Sa kojim traktorima je vucete ??Koliko je teska ?Ovako po ceni i po izgledu a i po utiscima ima sve predispozicije.
 
Takve kose kao sa predhodne strane su se bas nakupovale kod mene u selu i to sve skoro za 950-1000 evra... Vuku ih sa raznim traktorima.. Ja imam SIP 165 novu sam je uzeo i prezadovoljan sam sa njom,menjao sam samo nozeve nista vise...:ppozdrav:
 
Ona sluzi samo radi zastite od kamenja i ostalih stvarcica a verujem da samo stvara probleme sto zbog gusenja sto zbog nepreglednosti .
 
Ja sam pre 4 godini kupio u Krusevcu polovno Kunovu sa 4 diska platio 500 evra sa kardanom.Prezadovoljan sam sa njom nista joj ne prestavlja problem za kosenje,sa lakocom je nosi imt542.
 
http://www.polovniautomobili.com/oglas2887757/krone_rotaciona/
Kako vam se cini ova ?? A evo i oglas gde se mogu naci razni tipovi a verovatno i delovi za iste

http://www.polovniautomobili.com/oglas2892724/superior_kosa/?

- - - - - - - - - -

Zavrsavale su i ove dosta posla ,samo smo se mi progospodili svi pa kad sednemo u traktor nece vise niko da izlazi sve bi zavrsavali iz kabine haahh.
http://www.polovniautomobili.com/oglas2891313/imt_kosa/? E koliko sam se na zmaju 143 namenjo i prstiju , i nozeva i prutova koliko krvi pustio i psovao ovo bi bila igracka .
 
Nazad
Vrh