Traktorske kose

Bobanvrb a za dubravu nazovi 032/720-730 agrouniverzal Gornji Milanovac.
 
Kod mene kolike su njive taman da kosi moje i komsijino i malo da zakaci jos jednog komsije:osmeh:u jednom cugu.
 
U pitanju je kosačica kuhn tip gmd 44, 4 elipsasta diska i na njoj mi otišao jedan zub na jednom zupčaniku, pa bih zamolio ako neko zna neki telefon od prodavnice gde bi se moglo naći taj zupčanik, a dolazi u obzir i broj ko rastura tu polovnu mehanizaciju. Hvala.
 
Auuuu ala su skupe ove Kunove kosacice . 1.6m samo 3220e + PDV. Kad ce kod nas u Srbiju onaj koji cuva dve krave i 2-3ovce da skupi pare i da kupi ovakvu kosacicu. Morace da se skupi celo selo.
 
osovina nemora da se menja,jedan kraj se produzi a drugi se skrati da se pomeri sa mesta gde je vec bila.na mojoj kosacici za 14 god. menjan jedan lezaj i varen ram na dva mesta

Postovani,interesuje me kako se to uradi da se produzi,posto mi se pojela sestougaona osovina ispod prvog diska a kosacica kupljena prosle godine,malo radila???pozdrav i hvala unapred
 
Pa iseces jedan kraj i nastavis (zavaris) za drugi,i odma se pomeri za toliko sa mesta gde je bila.....
A lakse ti je da kupis novu nije tako skupa ili odnesi kod strugara da ti napravi drugu
 
Ljudi znaju da cene njihov proizvod i niko od forumasa nista im ne kaze . A ja cim stavim neku cenu , odma se svi bune. Moracu da dignem cene , da se nebi niko bunio.
 
Ma salim se malo. U ostalom moramo malo i da se salimo. Stavljam cene najnize sto mogu. Kombajn je nesto posebno.
2500e je cena Kuhn kosacice od mog brata.
 
Pre cu onda da kupim novu,nego polovnu sa xxxx jutara uradjeno i 1000 e jeftiniju+sto mogu da je uzmem na kredit,i ko je u pdv da iskoristi povracaj a kod tebe se od toga nema nista,nekada je bila polovna stvar u pola cene od nove,a sada lupa cene ko kako hoce,pa kod koga prodje proslo je!
 
Da nova,hvala kolega.
Bobane imam jednu , 160 , ali ne mogu ti nista vise reci o njoj.
 
Nazad
Vrh