Traktorske kose

A ne zelim da se raspravljam ali mislim da je duplex bo.....
Nekako mi je cudna kosa bez siljaka...

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Po meni je GASPARDO SUPERIOR vrh medju kosacicama,
Rotaciona nije za detelinu, nisko kosi rascveta stabljiku
Imao sam 2 poljakinje dobre su dok su nove I dok ih ne rasturis bolje su SIP I termometal
IMT je sranje zivo
Sad imam VICON 165 2 TANJIRA dole krevet pogon na lance
I imam GASPARDO OLT zubaru za lucerku



Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
@International, ove kose sa tvoje slike kose dobro,isto kao i duples ali je problem kod njih sto se brzo tupe i traze cesto da se ostre.
 
Pozdrav, u dilemi sam oko kupovine roto kose u pitanju Vikon sa tri noža po tanjiru i Kuhn. Obje su diskaste. Dali neko ima Vikon kako se pokazo?
Pa zar još nisi od prošle godine odlučio šta kupiti ?
Hteo si rotacionu, a sad bi duplex...
Eno je i 4.-ta tura lucerke za košenje raste...:osmeh:
Brzo će (nova) Zima, a ti još u dilemi...::pomoc:;
 
Kupio sam još zimuz Fellu diskastu i hvala Bogu radi odlično. Ovo se raspitujem za prijatelja traži kosu al bi duplex. A ja sa njima nemam iskustva pa bolje pitat.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 
Dobre su skroz, kad dobiju luft u drzacima pruta onda je problem

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam radio sa GASPARDO SUPERIOR I vrh vrhova je
Ne smeta joj polog ni krticnjaci bas dobro ide


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Eto ti INTERNATIONAL...
Kad i Lovac kaže dupleks, nek taj tvoj poznanik-kolega kupi duplex...
Ja se ne bih rastajao od moje Poljakinje od 165cm....:haha:
Bar ove polovine koju imam...:osmeh:
 
Ja kosim sa ovom kad je vlazno i na brdu,dupleks,juce sam za 72 minuta pokosio 0.6ha sa tri litra benzina.Ne smeta joj ni polog ni krticnjaci a kosi vise nego savrseno.Imam i Fella bubnjaru od 165cm i ova dupleks kosi 10 puta bolje.Pride je prostre kao tepih i ne smeta joj ni prolaz kroz vec pokoseno jer nema prste,presijece sve kao sablja.Licno bih prije uzeo dupleks i za traktor ali otac ne da bubnjaru.

Sent from my A6 using Tapatalk
c9c0ee037d8b85b5ca86dc77d5ca50dd.jpg
 
Da izvineš, baš si naš'o šta i đe pitat'...:ppozdrav:
Eto Miloša Jovića, možeš njega pitati za iskustvo, on je poseduje, i hvali do neba...
Ja nikada nisam s njom kosio, i ne mogu antiprotivno ništa reći, osim da:
Zemljace pazi ovako
Pod jedan: Predhodni post je bio sala jer sam mogo sa bilo kim da se opkladim da ce krenuti rasprava - oscilatorna protiv rotacijone.
Pod dva ja imam i jednu i drugu. Za mene je bolja travarka ili kako je ko zove iz vise razloga ali nikad nisam rekao da rotaciona nije nikakva.

Pod tri forum sluzi za iznosenje svog misljenja a koliko vidim vecina vas ga vidi kao sretstvo za ubedjivanje i opravdanja.


Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Ne znam zašto se ti pronalaziš u citiranoj poruci iako (bez obzira) sam te spomenuo...
U pozitivnom smislu...
Kao i Luku...
Početak te poruke koju si citirao je klasičan "sarkazam"...
Pod jedan: nismo zemljaci, niti ikako možemo biti...
Pod dva: ZNAM da imaš...
Zato sam i rekao da je hvališ, do neba...

Pod tri: relevantno je ovo pod dva, a za tri se slažem u potpunosti...
Pod četiri: ovo nije tema za šalu, pukneš ozbiljne novce na neku mašinu koja ti treba služiti, pa na kraju skontaš da si se zajeb'o...
P.S. Što je još gore, INTERNACIONAL pokušava da pomogne poznaniku u odluci, možeš misliti ko će biti "jb..ena strana" ako mu poznanik ne bude zadovoljan...

- - - - - - - - - -

Evo i Zombi je hvali...
Verovatno je korisna, ja NE MOGU ZNATI, opet TI ponavljam, NEMAM JE, niti sam kosio s njom...
Ali zato jesam s "travaricom" i ne do Bog da opet spadnem na nju...
Da izvineš, baš si naš'o šta i đe pitat'...
angry.gif

Eto Miloša Jovića, možeš njega pitati za iskustvo, on je poseduje, i hvali do neba...
Ja nikada nisam s njom kosio, i ne mogu antiprotivno ništa reći, osim da:
Ko se patio sa travaricom za njega je svaka slična njoj robija ali ne mora ništa da znači.
 
Da i ja pitam, ne planiram sada ali do kraja godine ili zimu. Kupovao bi diskastu kosilicu. Za traktor od 50 ks, da li može da radi u svim uvjetima, mislim i brdo i ravnicu. Sa diskastom kosom dužine od 185 cm? Inače ponuda diskasti je jako slabao i treba vremena da se nađe na nekakvu dobru a da nije paprena cijena. Inače imam već 15 godina bubnjastu PZ 165-icu. Do sad nikad nkakvog kvara, jedino sam joj remenje zamjeno za proteklih 15 godina.
 
Dobrodol nemoj pljuvati zubaru travaricu, ona me othranila I skolovala kosili smo godisnje 200-300kj detelina I ostalog
Bocna olt GASPARDO na 533 Cabrio
Sa travaricom treba VEZBATI ide ona ja je licno volim pokosi prostre tepih brzo se osusi
Skoro Sam kupio nov prut kontra nozeve cigancicu polutke za cigancicu I vodjice pruta sve zajedno 50e
Poljakinju ne volim ne trpi veliku masu
Imt mrzim
Sip I termometal postujem
GASPARDO SUPERIOR obozavam


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Kako je voliš, a umalo ti glave došla ? ::namigivanje::

- - - - - - - - - -

Ne znam kakvu ti to Poljakinju imaš?
Izgleda da je to neka druga Poljakinja u odnosu na moju...
Kosio sam uslužno korov na utrinama koji je bio viši od kabine traktora, nekakve boce, za Mesnu Zajednicu, spalio sam kaiševe i nije posustala, a Vladimirec skoro pa uspela da ugasi...
Baš bih voleo da probam takvo nešto s tom (toliko hvaljenom) duplex....
 
Nazad
Vrh