Traktorske kose

Evo kako moja BCS ide, nigde ne kosim brze od prve brze jer su livade takve da ne moze da se sedi u traktoru ako se potera brze, probao jesam brze da idem i nije problem za kosu ali meni posle nije dobro.
 
:haha: Noga na kvacilu je uvek jer ne znam sta moze da naleti posto nisu moje livade, a ne stiskam kvacilo ni malo. Ceradu nemam a i nisam jos dosao u situaciju gde bi mi trebala, u krticnjacima ima sitnog kamena koji nije opasan, veceg nema.
 
Drugari da li je neko remontovao cilindar na IMT rotacionoj kosi ili mozda zna kako se rastura-otvara da se dodje do manzetne nesto ne vidim da se negde odvrce nesto.
 
Poslednja izmena:
Samo ti savatujem da čim smogneš kupiš rotacionu.Izgleda da nisi stradao sa travaricom pa možda imaš pozitivno mišljenje.

Gle jednostavno s ovom kosom kosim vrh .
2 beza i gas idem najbrže u selu .
Neznam da bi ferko s bilo kojom kosom roto ili išao 2 brza i kosio.
Za njega i manje traktore ko rođena kosa.
 
E jesi je detaljno islikao svaka cast. Uglavnom su svi skrti na slikama. Sve cestitke na kupovini i da dugo sluzi. :ppozdrav:
 
Ako je ovo sto pise na njoj zahvat 216 onda ce moci, ovde su manji malo diskovi ili se tako cini, a npr bcs od 5 diskova je 210.
 
pozdrav imam jedno pitanje . pokvraila mi se moja kosacica imao sam class od 2m sa dva diska , a popravka mnogo kosta izadje oko 1600e.
pa sam hteo da vas pitam koju kosu mi predlazete da kupim . novu poljsku o 1,65m ili neku polovnu ? i koju polovnu predlazete . agregtirao bi je sa rakovicom 65.
hvala
 
otisli su pipci sto zabravljuju , oba srafa sto drze tanjire , korpa od lamele ( koja sama kosta ok 56000 ) i jos brdo nekih sitnica , koji sve zajedno izadju oko 186000rsd .
 
Uf,mnogo sta ti je otislo. Ja sam radio remont na kunovoj sa 4 diska prosle godine,izaslo me 800 evra. Svi novi lezajevi kostali 400 evra,klizaci drugi,i jedan tanjir. Sve ostalo je besprekorno bilo. Sad se kanim da sredim ovu drugu sto je na oglasima,ali znam da ne mogu da dobijem posle onoliko novca koliko vredi jer bi posle mog remonta ona samo zvizdala,nema tu sta da se cuje. Ona je u radu,tacnije moze u rad,trenutno ne kosi zato sto je tanjir otisao,znaci ona je ispravna,ostaje samo da se namontira tanjir drugi,i po neki klizac da se promeni. Sve u svemu,da se ulozi u nju treba oko 300 evra i da bude u full stanju.
 
Poljska kosačica ti je koliko para toliko i muzike a i kako te potrefi.Kupio sam novu 2011.Kosim samo svoje i već sam menjao skoro sve ležajeve a treba i pogonsku veliku remenicu jer se pojela i još štošta.Pokosila je do sada nešto malo preko 100 k.j.Kvalitet do bola.
 
Nazad
Vrh