Traktorske kose



Uploaded with ImageShack.us evo i koja slika gnječilice ili kondicionera u pitanju je kosačica sip 165g a podaci su širina 165 potrebna snaga 22kw(samo kosačica) težina sa gnječilicom 507kg i potrebna snaga 32kw mada ja sam kosio sa imt567 dok sad ide sa fotonom 904
 
Na mojoj je bila takva gnjecilica al je ovaj sto ih uvozi skinuo. ostao mi samo reduktor koji daje pogon i drzac. pa sam ja zbog tezine poskidao i to, i cuvam ih. Jedino sam pogresio sto nisam pri kupovini trazio i kondicioner, ko zna mozda vremenom dodjem do veceg traktora.
 


Uploaded with ImageShack.us evo i koja slika gnječilice ili kondicionera u pitanju je kosačica sip 165g a podaci su širina 165 potrebna snaga 22kw(samo kosačica) težina sa gnječilicom 507kg i potrebna snaga 32kw mada ja sam kosio sa imt567 dok sad ide sa fotonom 904
Imam istu ovakvu "mlataricu" kompletnu za Deutz Fahr-a,ako treba nekome..
 
Znam gledao sam, a i kondicioner je sigurno bio VRH cim su ga skinuli.
20syafa.jpg
[/IMG]

to je ovako izgledalo samo sto je ovo fella km 191 a
 
Poslednja izmena:
Ljudi,imam pitanje a nije bezobrazno_Odlucili smo da podamo kosacicu,kolika je realna cena.Zadnja,nije roto_Original Gaspardo.
 
Francuz,ako je prilikom udarca nije vratila u zadnji položaj popusti oprugu.
Moraš je kvariti,verovatno je otkinula šrafove na jednoj od osovina,kada budeš stavljao druge šrafove moraju biti 10,7 tvrdoće,nikako slabije.
Kvar nije velik ali se reduktor mora otvarati.Obavezno stavi druge semeringe.Ako te još nešto interesuje slobodno pitaj
 
Nazad
Vrh