Traktorske kose

Pozz. Dali 539 može radit sa kosom koja ima hidro dizanje bez dodatnog ventila na hidraulici

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 
do kraja se skupi tek kad ti podignes poluge do kraja, inace on malo uvuce klip i mozes normalno da je vozis dignutu a da ne gasis kosu
 
Al bi se vjerovatno skupljo do kraja ako je odma ne spustiš, nebi mogo zadržati kosu u radnom položaju a da su poluge podignute

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Ventil što ide na ploču hidraulika 20_25e
Netreba rizikovati!!!!
Drugar je radio na divlje dok nije ugasio ispred kafane pa hidraulik spustio pa kosa pala na auto pored parkiran

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Kolegina je jako stara VICON komunalna dva diska 8 noževa 165cm pogon u krevetu na lanac jako prosto jednostavno 1 reduktor i 6 ležaja baš prosta
E sad klip je sjebao pa mu moram napraviti novi, klipnjača i glava i čep je ok ali je stublinu zgnječio udario negde
On je vozi otvorenu trenutno
Krevet je malo okrpljen ali ok kupljena je u starom gvoždju i otplatila se bar 20 puta
Jako lepo razbaci detelinu tanjiri su niski i navarili smo firkante 16x16mm na njih da bolje razbaci


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ako skrati španer na suprotnoj strani smanjuje joj radni zahvat.Ja sam kod mene isekao taj deo koji je zapinjao za točak i zdravo đaci.Takođe kosim sa 577 i Z042.
 
Kolege ima li neko preporuku gde kupiti poljsku rotacionu novu {na nju je pao izbor} ili je sve jedno?I ima li jos uvek konkursa za rotacione ?
 
Imao sam poljakinje a popravljao sam mmoge
Dao bih predlog TERMOMETAL ili SIP
Malo bolje su odradjene, nosači bubnjeva su čelični, osovine su deblje ležajevi su veći


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ne znam cenu ali je original SIP iskopirana
Bolja je od Poljakinje mnogo

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Termometal i sip su radjene po PZ sve su malo robusnije od poljakinje i DF i imaju za razliku od poljakinje i srednji lezaj na pogonskoj osovini sve u svemu TERMOMETAL,SIP, I PZ po meni bolje od poljkinje i DF km22
Sto se delova tice Termometal proizvodi komplet do zadnjeg srafa sve za Sip termometal i pz cena donjeg diska 100 e za pz ja menjao skoro, a za poljkinju 80e....
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh