Uređivanje profila na poljoinfo forumu.

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
9.339
Lokacija
Apatin
Posle izvesnog vremena namešten je prilagođeni profila na poljoinfo forumu. U sklopu proširenih mogućnosti će se moći ubaciti mnogo više informacija o sebi, kao i slike i snimci sa You tube.

Pogled na primer moga profila

Dole su i dve slike koje daju opšta uputsva, gde se nalaze linkovi i način na koji trebate da odobrite prilagođeni profil za objavljivanje.

Sva dodatna pitanja možete postaviti u ovoj temi ili mi poslati privatnu poruku.
 
Kako da izbrisem prikaz e-mail adrese na forumu?
Chekirao sam polje za to, al' mi ga opet prikazuje.
 
ja imam jedan problem ne mogu jednu sliku da postavim za profil sliku , a drugu bilo koju sliku da postavim ono se postavlja a ta slika nece da se postavi :sta:
 
imam problem,kad pisem tekst ne mogu da ubacim smajli,i kad citam komentare i ako taj neko ko je napisao komentar stavi smajli ja taj smajli ne vidim samo ostane prazno,i nemam onu opciju postavi sliku.sta tu nije dobro podeseno?
 
vajska je napisao(la):
Da li bi mogao promeniti korisnicko ime vajska u neko drugo?

Možeš promeniti, ali onda se tvoj nalog mora ponovo odobriti.
Ako to uradiš u narednih pola sata, odmah će biti i odobren.
 
Nestizu mi obavestenja na mail o novim odgovorima na teme koje pratim.Sta moze da bude razlog?do pre par dana su stizala.
 
Moze li mi neko reci kako da postavim avatar u svom profilu?! Mozda postoji mogucnost, ali je ja ne vidim...

5ygrqe.jpg
 
Sliku morate urediti na 2 mesta a to su Avatar i Slika profila.Smajlić mi nije zadavao takav problem tako da ne znam.
 
Nazad
Vrh