Uređivanje profila na poljoinfo forumu.

Kako ja to da mu prenesem? Mada se retko prijavljuje pa sumnjam da ima 100 pp.
 
Nikao se ne može preneti, svima kad imaju 90 poruka se pokaže informacija da su pri kraju sa prostorom u Inboxu.
 
Jedno pitanjce: Treba mi neko ko je iz Kursumlije, a da je na forumu. Kako da pronadjem ljude is tog kraja?
 
Moze ovako:
Kliknuti na "Zajednica",pa na "lista clanova".Otvara se nova stranica.Onda na desnoj strani pise "trazi clanove".Kliknuti tu,pa na "napredna pretraga".Opet se otvara nova stranica i u prozor gde pise "lokacija",upisati lokaciju koju zelite.Posle ici u donji desni ugao gde pise "Search Now" i to je to :ppozdrav:
 
Postoji avatar koji se vidi uz post i postoji profilna slika koja se vidi u sklopu profila člana. To su dve različite stvari.
 
Evo na linku ispod kako se menja jezik foruma

 
molim Vas da mi neko objasni zasto mi na nekim temama pise nemate privilegiju da date odgovor? Tako da u toj temi ne mogu da ucestvujem
 
Članovi sa30 poruka i da su na forumu duže od mesec dana ne bi trebali imati ograničenja.

Članovi sa manje od 30 napisanih poruka ne mogu pokretati nove teme i ne mogu pisati u delu za oglase.

Javite na privatnu poruku ili ovde gde tačno postoji problem sa pisanjem da mogu proveriti, šta je problem sa dozvolama.
 
Nazad
Vrh