Koji traktor kupiti ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@hazzee najbolje da odes vidit ovog fiata samo se nezna u kakvom je stanju, najbolje da vidis fiat 680 dt moj kolega ga ima i prezadovoljan je sa njim
 
Koji traktor da kupim u rasponu snage 70 do 100 ks nov naravno za lake poslove sem rusa 82 jer prednji točkovi se troše jako brzo i john deere-a zbog ::novac::
(setva pšenice,branje,prskanje,rasturanje đubriva,špartanje)
 
HATTAT A110 moja preporuka, turski traktor nov , meni se svideo, prednji most,menjac,diferencijal hidraulika ,isti kao na Valtri A serije , ima 102ks, moze da se uzme sa uzim gumama tako da je idealan za sve poslove (ima i manje konjaze),motor je perkins, cena je 26500e +pdv
u cenu uracunati i kopresor , klima, pomocno sediste tapacirano ...
 
Vidjao sam jednog Hattata u Vrscu, neznam koja oznaka, a zakacen trobrazni vogel za njega....traktor je bar triput lepsi uzivo nego na slikama
 
Koji traktor da kupim u rasponu snage 70 do 100 ks nov naravno za lake poslove sem rusa 82 jer prednji točkovi se troše jako brzo i john deere-a zbog ::novac::
(setva pšenice,branje,prskanje,rasturanje đubriva,špartanje)
au kolega kakva mana"prednji tockovi se trose jako brzo".pa prednje tockove treba nastelovati pa se ne trose jako brzo.svakakve mane rusa sam cuo ali ova je vrh
 
Worm meni treba traktor da radi a ne ime na haubi.Tvrdim da nikad ne bih dao te pare za recimo Case JX90-95 kad za to mogu kupiti YTO904(ili čak MTZ) i sve nove priključke za njega.Šta sam ja sve recimo čuo i čak video za Case traktore je strašno pa ih opet ljudi kupuju i nemaju te kvarove.
Dečko iz sela je sa Pumom 155 imao mnogo kvarova i svega i svačega i evo opet je kupio novu 105-icu.Priče su jedno,a realnost i potreba u skladu sa mogućnostima nešto sasvim drugo drugo.
 
Koji traktor da kupim od 40 do 60ks sa duplom vucom? Zivim u prilicno brdovitom kraju i izmedju ostalog obradjujem 2 hektara maline.Tranutno imam Vladimirca T25 u odlicnom stanju ali za obradu maline treba mi traktor duplak ali opet da nije velikih gabarita da bi mogao proci izmedju redova da prska,frezira malinu...Toma Vinkovic nedolazi u obzir!!! Zanima me sto jeftiniji traktor ali da nije vece snage od 60ks.Mislim da bi mi bilo idealno 45-50ks.
 
Miloše, LTZ T-40
Razmisljao sam o njemu ali mi je on "strkat" i veliki a i sam ukljucuje prednju vucu nije mi pouzdan u slezenju niz nagib jer neznas dali je ukljucio prednju vucu ili nije...Ima on dosta mana u tom smislu nije on dzabe u odlicnom stanju od 2000 do 3000 eura.U svakom slucaju hvala na predlogu ali ja bi ipak neki malo manji traktor od njega.
 
Koji traktor da kupim od 40 do 60ks sa duplom vucom? Zivim u prilicno brdovitom kraju i izmedju ostalog obradjujem 2 hektara maline.Tranutno imam Vladimirca T25 u odlicnom stanju ali za obradu maline treba mi traktor duplak ali opet da nije velikih gabarita da bi mogao proci izmedju redova da prska,frezira malinu...Toma Vinkovic nedolazi u obzir!!! Zanima me sto jeftiniji traktor ali da nije vece snage od 60ks.Mislim da bi mi bilo idealno 45-50ks.

549 dv...
Dobar traktorić ovdje kod nas ima par komada i jako mi se dopada..
Kad bude para volio bih si vidit jednog u dvoru..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh