Koji traktor kupiti ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vidiš kod mene obrnuto.
Da ti vidiš što moj susjed radi s 539 ima preko 15 krava s njim vozi gnojnicu sve.
Nikad kvara .
A ima vladimirac nije vrijedan ni pričanja čovjek je uzeo malog ursusa uopće ne radi s njim jer je vrag.
Neka neko hvali svoje ali statistika svoje govori on u špricanju i takvim stvarima nije ravan imt .
Pogotovo radi svog hidrulika jedanput se podigao na grabilici i nije nis ostalo od nje.

Necu da lazem i da izmisljam ali za Vladimirca imam samo reci hvale (za moj) jer nikad nisam imao problema sa njim a naradio se posteno kod nas... Kad je bio jedini traktr sve je on radio koliko guma je na njemu promenjeno nezna ni sam... Menjac nikad otvaran kocnice nikad pipnute,promenjene gumice u klip hidraulike i generalka i par spona nista vise pod milim bogom... Sad ga mnogo manje koristim ali nemogu da prodam traktor od kog je moj deda poceo... Zao mi je..
 
Tacnije sam iz Novog Sela...Njive pored morave su lake za oranje,jer su peskovite...Okrug njiva kod farme je smolnica,to je najteza zemlja za obradu,a ipak ne tako rodna...
I ne rece mi,558 moze bolje da povuce i da ore nego t40????
:haha::haha::haha:

Nisam ja rekao da 558 moze bolje da ore od T-40, nego sam napisao da je univerzalniji,skladniji,sklesniji traktor za sve poslove.
Nemam nista protiv T-40 ali vi brate preteraste :haha: hvalite ga kao da je Gagarin sa njim putovao u svemir :haha:
Meni bi odgovarao jedan T-40 samo za oranje tanjiranje i da ga posle toga gurnem pod supu, posto imam traktor za lakse poslove. Ali kad bih uzimao jedini traktor svakako bi pre kupio 558.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh