Makete poljo masina

ZvonaHR

Član
Učlanjen(a)
2 Sep 2008
Poruka
193
evo jedan dio mojih modela poljop.strojeva,sve je u omjeru 1:32
picture001tp5.jpg

picture005ud0.jpg

ima još ali moram na posao
 
Imaš li crteže za modeliranje, mislim odakle skidaš dimenzije. Izgledaju jako dobro :D
 
Zvona,gdje ima da se uzmu ovi modeli? Koji je ono model prese za kvadratne bale
?
 
zmaj133rm je napisao(la):
Zvona,gdje ima da se uzmu ovi modeli? Koji je ono model prese za kvadratne bale
?
Nešto sam kupovao na poljop.sajmovima,ostalo u predstavništvu JD u Osijeku,Claas-a u Đakovu te nešto u Lateranu u Vinkovcima. Imaš toga dosta i na internetskim stranicama pa možeš naručiti
 
Hteo sam da vam pokazem cime se bavim u slobodno vreme
ml4ms5.jpg
5344np.jpg
a nadam se da ce vam se svideti
os6008.jpg

Posto je bila slicna tema spojio sam ih,svaka cast za rad. :ppozdrav:
 
@ SAKULJAN

Svaka čast na ovim rukotvorinama, Ovaj trud zaslužuje da bude viđen i na Sajmu, pa ako neko ima ideju kako da se to ostvari neka javi. Jož jednom BRAVO :bravo:
 
hvala hvala imam ja jos toga postavicu da vidite neke su stare i vise godina svi moji prijatelji koji su ih videli terali su me da ih izlozim negde a ja nisam hteo ali evo sada sam preresio :cao:
 
Karton cackalice stare olovke drvene stapici za raznjice i lepak za drvo ,,TUTKALO,,
 
Pridruzujem se cestitkama, svaka cast. Lepa kolekcija. Bilo bi steta ne prikazati ovo na nekom sajmu jel planiras neku malo vecu proizvodnju 100% sam siguran da bi imao kupce. Ipak ovo nije mala stvar. Jesi li razmisljao da se se raspitas kod nekog ko radi sa plastikom za proceduru izrade kalupa i pravljenja istih od plastike ili poliestera kao makete? u nekoj odredjenoj razmeri?
 
Nazad
Vrh