Kredit za poljoprivrednike

Hvala na odgovoru. Tačno tako zaista sam skinuo pravilnik iz 2017 . Da li neko ima link za pravilnik iz 2018 godine.
 
Prosle godine kamata za subvencionisani kredit za mehanizaciju bila 1% godisnje ako se uzima na 3 godine,a 3% ako ide na 5 godina.
 
Da li neko zna koji je mininalni iznos u procredit banci za sub kredit za repromaterijal? Imam informaciju da je 1.500.000din minimum

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Hajde ako ti nije problem, kada proveris iznesi ovde podatke, kolika je kamata na koliko rata i sve to, zaista bih ti bio zahvalan?
 
ma mali sam ja . .mlogo to kamata nije ispod 200 iljade ko nije i vise. al ajd cisto cu odem da vidim bas ,mozda bi manje uzo ovu cifru nebi.
 
Ja imam u otp na 3 sestomesecne rate (na 2 god otplata)
600.000din,msm da je 36.000 kamata ali malo manje od toga...
 
To nije puno mesecno izdvojiti,samo zavisi do kamate...
Sto se tice oportuniti banke oni su stvarno super sto se tice papirologije i vremena odobravanja
 
pazi da uznes na pet god npr po 10000 mesecno neosetno.kako onaj sto pusi kolko on da za mesec.
Izvini,nisam mislio nista lose nego sam zadremao i prebacio da hoces da uzmes 500000 evra,odmah sam se istraumirao posto sam i sam pod velikim kreditima,znas kako se kaze,koga zmija ujede i gustera se boji.Srecno i sve najbolje.
 
Ja imam u planu neki kredit da podignem tu negde do 5000€ kako bih ubacio 10 teladi u tov. Raspivao sam se u Komercijalnoj banci oni daju poljoprivredni kredit sa kamatom od 7.5%. Ali se raspitujem jos dal neko daje povoljnije uslove i meni bi vise odgovarale godisnje rate.
Znam sada ce verovatno vecina vas reci da se ne isplati ulagati u tov , nesigurna cena i sve to, ali verujte radim sada kod privatnika u klanici "ZZ Trlic" verovatno je kupovala stoku i svinje po vasem terenu. Ja radim na panglovanju slanine i tamo se radi po 12 sati , tako da mi je dosta toga. A i tov nam nije stran otac je i ranije radio i sada tovimo ali time bih jos da povecam proizvodnju.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh