Cena malih prasića na tržištu

Like za kulturu. Primitivizam ostavite za neko drugo mesto.
 
U sredu u Jagodini bili 250. Cale uzeo neke skoro 40kg na 230.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja imam ponudu 60kom prosek 17kg trazi covek 230din... ako pokosim u ponedeljak soju odma uzimam... taman do zime da ih naguram...
 
Ja sam uzeo par tura iz kljajiceva po 260din plus pdv na kucnu adresu, a nesto malo oko 100komada sam uzeo od Jove iz Sivca preko gebija ta prasad sam placao 260din plus moj prevoz oko 250E.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije bas dobra prica, na kucnu adresu...doteraju i macke... drugo kad vidis sam kod proizvodaca.. I znas gde si kupovao.. Neznate da mnogo robe sa juga je prodato na ime da je iz backe!

Znas sta, sve zavisi kako ko te zavrsne, doduse ja radim sa firmom iz Kljajiceva vec 10 godina i covek je od reci.Evo sad kako je vlada situacija nigde nisam mogao da nadjem veliku kolicinu prasadi to sto ti kazes prolazi fora na 50komada a ne na 500 komada, zvao sam par ljudi koji su se bavili otkupom u Sivac (OVI KOJI ORGANIZUJU SA GEBIJEM)pa mi jedan iz gebija dao broj od nekog iz Sivca jedva mi nakupio 100komada ali jedva (s tim sto je trebalo da idem tamo gore na licu mesta i sa mojim prevozom i uzeo mi je 260din,prevoz ne racunam to sam platio posebno) isti dan mi doterao covek iz Kljajiceva 2 ture (preko ovog iz Kljajiceva nikako nisam mogao da stignem na red vec od polovine maja ga zvao i rekao mu i rekao mi je tad da ce za mene da krene da sakuplja oko 25jula nista pre jer je bio pun i stalno napuni neke farme sa po 2000-5000 tovljenika u turnusu) ovaj iz kljajiceva mi uzeo 260din na kucnu adresu +pdv( meni odgovara pdv jer idem sve preko firme pa moram da opravdam pdv) dosao je i taj dan kad su mi stigla prasad od Coveka iz Sivca koji su mi preporucili ovi iz gebija isti dan su stigli i ovi iz kljajiceva i mogu da kazem da ovi iz Kljajiceva su jakoo dobra prasad extra bas kod ovi iz Sivca ne svidjaju mi se uopste mrsavi nekako nije ta genetika a ovi iz kljajiceva su prava prasad.
 
Otislo deset komada po 3.8 marki.....nakupci kod nas kupuju vecinom...ovaj kod mene je bio iz Liplja.....slabo kupuje od vas iz Laktasa i Gradiske zato sto rijetko prodajete prasce ispod 28 kila...imate bolju robu al mu nepasu toliko veliki(njegove rijeci)
 
Nazad
Vrh