Cena malih prasića na tržištu

Ja sam juce kupio po 260 prosek 15kg 14kom jedo leglo, citajuci Vase postove, ja sam onda preplatio:sta:
 
Bajina Basta danas ponuda solidna potraznja slaba cena nikakva,doterali ljudi samo da ih se rese...do 15kg 240rsd preko 15kg islo po 200rsd
 
Zemljak,to je ponuda za vašar a svakodnevna ponuda je 240 din/kg a za nas pekare sverceri na veliko daju po 220 din. Inace kada nije neki vašar i običnim radnim danima imamo jednog jedinog dobavljača (švercera) - Žiko Kovačević. On jedini ima uvek robe na "lageru" i on formira cenuz ya B. Baštu.....Nažalost Bajina Bašta je uvek bila najskuplje tržište,što se stoke tiče...
 
Ja mislim da ce prasad nazalost tesko ici na gore, jer je odobren bezcarinski uvoz svinja do 50kg telesne tezine. Jutros kupio za druga dva komada prosek 32kg po 210din mada cujem da kod nas idu trenutno i po 200din. pozzz
 
Zemljak,to je ponuda za vašar a svakodnevna ponuda je 240 din/kg a za nas pekare sverceri na veliko daju po 220 din. Inace kada nije neki vašar i običnim radnim danima imamo jednog jedinog dobavljača (švercera) - Žiko Kovačević. On jedini ima uvek robe na "lageru" i on formira cenuz ya B. Baštu.....Nažalost Bajina Bašta je uvek bila najskuplje tržište,što se stoke tiče...
Ziko ti je najveca cicija sto se tice placanja u nasem kraju,kad prase predje kilazu koja mu treba kuka kao da mu vadis zub.Ako vam on diktira cenu,onda do krasnog.
 
Nazad
Vrh