Postavljanje slike u poruci

Pa dobro ja nisam nigde radio ja sam učio školu neku.
 
Добијам поруку на ImageBam да гасе сервис крајем јуна. Има ли начина да се фокте пребаце на друго место како би остале видљиве у порукама?
 
Nema osim da promijeniš svaku poruku i uneseš nove linkove ka tom drugom sajtu gdje čuvaš fotografije. Ne znam koliko imaš takvih poruka, ali je to previše posla sve i da je dozvoljeno (a čini mi se da se poruke ne mogu mijenjati nakon par sati).

Najbolje ako već imaš nalog da sačuvaš sve fotografije (to bi trebalo biti jednostavno) i onda po potrebi postavljaš ako neko bude tražio.
 
Да сам само ја у питању ни по јада ал' има још форумаша који су користили исти сток па ћемо остати без знатног броја фотографија што ће бити највећи хендикеп за долазеће чланове.
 
Изгледа си их урекао. Ја сам пре пар дана хтео да ставим неке слике преко фоткице и неће. Пробао сам и сада, опет исто, неће. Врти стрелицу у круг, пише нешто на страном језику, а не ради радњу. До сада је баш било једноставно, поготово за оне који не баратају страним језиком.
 
И мени је до сада радило, а сада само врти ону стрелицу у круг (у горњем левом углу), нема оних кодова за форуме, неће да изабере слику, једино је написано ово: You need the Flash Player to use SWFUpload. Помоћ би ми добро дошла. Користим Chrome.
 
1_748803907_Fotkica.com.jpg


A da li bi moglo kada se odabere ova opcija, pa onda odabrati slike
 
Ja tako postavljam kao sto je admin novii prikazao i radi ok. Nove verzije Chrome-a su napravljene da ne dozvoljavaju otvaranje stranica sa 'Flash' sadrzajem/programom nego ga morate rucno podesiti da ih prihvata, ali da se ne bi opterecivali sa tim, najprostije je kliknuti na opciju 'jednostavna forma' i dalje ce ici po starom i izbaciti kodove...
 
Nazad
Vrh