Landini

Gorivko pa imas u temi , 15w 30 mineralno.,,,,-Xvazno obavestenje landini traktori u tehno varijanti za menjac dif. i hidrauliku koriste stou 15-30ulja npr multilub,alltack,agrina, jd fluid, kao i svi ostali a ne utto ullja tipa sae 80 tipa unotrac 80 ,traktol 80 ili slicna koja su do sada preporucivali zastupnici pa posle rikavaju ventili i pumpe kad je hladno sto je kod mene bio slucaj. ovo sam sazna od sremca88 a posle proverio na netu, znaci sutra menjam dok opetz ne rikne ,,,,,.
 
Kakva je situacija sa Landini traktorima u poslednje vreme? Izgleda kao da nisu popularni.
Landini Legend 165, jesu i njima boljka menjac?
 
Evo i Landinija, malo sam ga zamazao, valjak i četka odradili posao. Bitno je da ne rdja.

IMG-20230204-085822.jpg


IMG-20230204-085805.jpg
 
Dobar, prednja hidraulika je prava stvar za tegove, kad treba teg zakacis ga a kad ne treba na brzinu odkacis da se bez potrebe ne opterecuje prednji trap
 
Какви, су Ландини Гилби 100 трактори видим да су цене приступачне за нас ситну боранију.
 
Ghibli 100 se na PKB-u dokazao visestrukim okretanjem sata. To je radilo godinama bez gasenja. Ima ih jos po koji, zamenila ih je Valtra A.
 
Nazad
Vrh