Landini

Belarus 1221 kosta 33.000 SA pdv, a Landini sa pdv-om izadje 53100e. Tako da je razlika samo 20.000e.
 
Vrhunski traktor za tu cenu, neće se postideti ni jednog drugog traktora te snage.U standardnoj opremi se isporučuje sa vrlo malo elektronike, pun je snage dovoljno težak i što je jako bitno mali potrošač.Sa Belorusom je ravnopravan u svakom poslu, a po potrošnji mnogo povoljniji, mnogo je udobniji i tiši od 1221.Ono po čemu je "lošiji" od Belorusa to je nabavna cena i skuplje je održavanje.

Moj favorit na ovogodišnjem sajmu u ovoj klasi:

2wmgwvn.jpg

10rtncp.jpg
 
@sremac88
Na prvoj slici je 5H? I meni se dopao, medjutim oznaka me prevarila :osmeh: Mislio sam da je 100 (ili 102ks perkins motor), kad ono samo 92ks. Cena je u odnosu na kategoriju malo niza od konkurencije, sto je pohvalno. Inace nema vise LandPower-a 165 na sajmu. To je po meni njihov best-buy traktor.
 
Na obe slike je 5H samo iz različitih pozicija :osmeh:.LandPowera 165 nisu mogli da dobiju iz fabrike za sajam kako su mi rekli ogromna je potražnja pa je fabrika u škripcu sa vremenom i rokovima isporuke a i kod nas se mnogo traži.Ali o tom traktoru najbolje će nam pisati Deni.
 
U Bijeljini u "Jugometalu" Power farm 80 bez neke elektronike, Mitas gumama, klima sa karbonskim filterom , sa Perkinsom od 74ks i 4400 kubnih (made in U.K.) kosta kad se odbije subvencija 45000km ili 23000 novcica Evro unije.
 
To onaj lijepi plavi? Fino traktorče ali i su i pare fine, slabo da će neko to da kupi u ovoj krizi. Sa druge strane, čujem da su u ovaj moj podmajevički kraj a i gore na planinu otišla 4 nova Belarusa, 820 i 952, sve ravni most, sve preko subvencije.
 
Koliko je puko' ? I na koliko povrata ima pravo ? Inace traktor je pravi nije "napucan" sa ks, mislim da je motor isti kao u onom Ursus_u ali su ga tamo nagurali na 110ks.
 
59 820 km sajamska cena,a platio je u kesu,pa ceka povrat,negde oko 32 000 ce ga izaci..traktor je pravi,80 konja,klima,nema puno elektronike u njemu,osetljiv je na gasu pravo.masina i po...
 
Ja radim na gazdinstvu na kom sam zatekao 15-ak Landinija,sto Giblija sto Ledzenda. Posto nisam traktorista ne mogu nista da pricam o kvalitetu,udobnosti,izdrzljivosti...ali znam da su prebacili rok upotrebe i da i dalje normalno rade.
 
@mladen87

Motor: Perkins 102ks,Euro 3 4400cm3,menjač36+12 /40km/h, elektrohidraulični reverzer, hidraulični PTO 540/540E+spoljna komanda na dugme, meh-hidraulika+ELS sa spoljnom komandom,podizna moć 4350kg, kopčanje CAT 2, 4 para izvoda, vazdušno sedište, klima, vazdušna instalacija, prednji tegovi 10x36kg,poteznica- gornja +donja+ piton fix,radio , gume 340/85R24,420/85R34...
 
Novi dizajn serije 5H sa motorom euro 4, biće prestavjen na sajmu u Bologni


landini-eima-2012copy.jpg
 
Nazad
Vrh