Landini

Deni,
da uskoro možemo videti traktore i u Temerinu. :osmeh: :bravo:

Ako sam dobro informisan, u narednih mesec dana. :osmeh:
 
Kod Powermaster-a cena je za Top verziju, (motor common-rail 213 ks ,menjač autopowershift,prednja suspenzija,tempomat...) a kod serije 5H cena je za techno..( sinhronizirani menjač 24/12 ,reverzer, , klima, vazdušna instalacija 2+1 , tegovi napred i u zadnje točkove ...) naravno i kod 5H može tražiti Top verzija
 
Isti je kao nove serije McCormicka ali u svakom slucaju bi trebalo da ima el.reverzer i bar dve brzine na menjacu koje se menjaju bez kvacila jer techno serija je skroz golisava sto se toga tice.Ko je u Srbiji trenutno zastupnik za landini?
 
@Spajki
Napisano nekoliko postova ranije. Jugometal Svilajnac je uzeo zastupnistvo za Landini.
 
Spajki,

Cena Landinija 5H 100H je oko 36000 eura (nešto ispod te cene). A tu ti spada kabina sa klimom, vazduzna instalacija, tegovi 10x36 kg, 16+16 sa creeper-om i još . ...
To je kada sam se raspitivao. Al najlakše ti je da pozoveš u Temerinu, pa pitaš sam. Ili kada prođeš pored njih pa navratiš :osmeh:
 
Spajki,

Cena Landinija 5H 100H je oko 36000 eura (nešto ispod te cene). A tu ti spada kabina sa klimom, vazduzna instalacija, tegovi 10x36 kg, 16+16 sa creeper-om i još . ...
To je kada sam se raspitivao. Al najlakše ti je da pozoveš u Temerinu, pa pitaš sam. Ili kada prođeš pored njih pa navratiš :osmeh:
Cena je sa ili bez PDV?
 
Drugovi imam jedan problem. Imam Landini 9880 i kad krecem iz mjesta 2 ili 3 transportnom brzinom cuje se neki zvuk kao da zaskripi nekako ja mislim da bi to mogla bit lamela kao da proklize lamela (ne znam da li moze proklizati lamela posto se u to ne razumijem). Isto tako se cuje npr kad idem 3 transportnom asvaltom i onda prebacujem u 4-tu i ako malo brze pustim kvacilo cuje se isto tako, ako lagano onda se ne cuje nista. To se sve desava kad idem sa samim traktorom znaci bez ikakvih prikljucaka i tereta. Sta vi mislite sta je problem
 
Desava se i da smrdi isto kad nesto tesko radim npr kad meljem kukuruz na ciklon a ne dam mu puno gasa ili kad tanjiram pa mu bude tesko (nekad mi se i to desi kad idem uz brdo ali rijetko) isto tako smrdi.
I jos nesto cuo sam da ne neke landinije pase lamela od rakovice sta mislite o tome da li bi mogla na ovaj moj od rakovice posto je papreno skupa kad bi je kupovao iz svajcarske odakle inace kupujem dijelove za njega.
 
kad rastavis traktor na pola skines lamelu i nalijepis ferodu i opet vozis,ovo moze ako je srce lamele u redu ako je i ono lose ne gine ti nova,.
 
Perhan,

Pa vidi u Jugometal Bijeljina da li mogu da ti pomognu. Pošto su oni sada zastupnici za Landini. Čisto da neporučuješ iz Švajcarske.
Ako ne, onda ti negine da i dalje poručuješ iz Švajcarske.
 
Nazad
Vrh