Landini

Bez sumnje kvalitet, član je korporacije ARGO sa čuvenim McCormick-om. Čuo sam da su prve Rakovice rađene po njima...
 
Čugi je napisao(la):
Bez sumnje kvalitet, član je korporacije ARGO sa čuvenim McCormick-om. Čuo sam da su prve Rakovice rađene po njima...
NIJE TAKO LOS AL JOHN DEER JE I UDOBNIJI BRZI JACI I LJEPSI NIJE ISTINA DA TREOSI VISE JER IMAM OBA. LANDINI 105 I JOHN DEER 90. LANDINI VISE TROSI A NEMOZE VUC STA VUCE JOHN DEER.
 
Vidim da si JD fan, no dobro, svako ima svoje mišljenje i svog favorita, ali to nije razlog da ulećeš u bilo koju temu o drugim traktorima i daješ poređenje ovog tipa na osnovu toga ja ga imam-ja znam. U slučaju da nemaš ništa drugo napisati o nekom traktoru, konkretno ovde o Landiniju, onda nemoj ostavljati ovakve postove, kako ti tako i ostali, takođe ne piši velikim slovima na forumu, jer se pisanje istim smatra vikanjem, i sledeći put ću ti takve postove obrisati!

Dobro došao na forum! :ppozdrav:
 
Poljoprivredno gazdinstvo blizu mene ima 7-8 kom. Landini 105 .Mozda nije dobro za poredjenje ali u prici sa vozacima svi su se slozili da je na oko 4000 radnih sati poceo svaki da se kvari .Neki su imali male kvarove a neki menjace. Ali kad ih voze voze ih do daske.
 
Ovaj bili14 duva te njegove john deere ko da traktori lete iznad njive i oru. Svi mi forumasi znamo da su dobri traktori,a ti u svakoj temi govoris kako su naj naj naj naj i da su ostali traktori sranje. Nemoj tako to nije lepo :nono:
 
Ma pusti njega, nema ga na forumu više od 4 meseca, obično se ljudi takvih stavova brzo povuku sa foruma.
 
Mislim ovaj forum je prava stvar i svi clanovi su pravi ljudi i tu smo radi izlaganja svog znanja i razmene iskustava,a ne hvalisanja. Ja bih voleo da mi svi teramo Fendtove john deere claasove i ostale ali jbg ne mozemo. Inace Landini mi se cini super traktor kao i svaki ostali traktori novije generacije naravno u svakom modelu i marci ima prednosti i mana ali kad bi svi bili isti ni to nebi valjalo. Po mom misljenju i u polj. masinama kao i u svemu u svetu vredi ona "koliko para toliko muzike".U to ime :ppozdrav:
 
tako je kolko para tolko i muzike...landini je samo nahvaljen al moj komso ima 105 i nije dobar...klima mu osla....neki releji...mal prostor u kabini, kvacilo nest nije u redu...hidraulika nevalja...a traktor ima 3 god i nemozes se pouzdat bar u toga
 
Po meni solidan traktor za privatnika do 100-200 ha,ali za kombinate i svakojake vozace :nono:.Konkretno na Landini-ju 165 je posle hekih 1500 rh crko reverzer (rucica mehanicka)za smer napred-nazad.Slazem se sa bili14 "koliko para toliko muzike" :D
169nqfo.jpg

212y91d.jpg

jptno1.jpg
 
@Deni: Reci mi kako si zadovoljan sa Landinijem što se tiče snage motora i odaziva na gas? Ujak ima Landpower 135 i traktor mu je dosta trom, pogotovo na cesti. Ima snage no sporo ubrzava.
 
ja dosad jako zadovoljan sa mojom landinijem ima 165ks Iveco motor isto bez CR sistema ali odgovara tier3 znam da starije modele imali perkinsove motore sa 6000cm3 ali iveco 6728cm3 ove motore ima u new holland traktorima sa ili bez CR ja izabrao techno varijantu bez elektronike ima transportnu brzinu 42km podizna moć hidraulike 8400kg
jedina mana kod brzine 32-35km/č počne da skakuče prednji deo, ali kad prođe 35km/č pliva na putu
 
meni se dopadaju Landini traktori, pogotovu generacija pre ve zadnje. Vidjao sam jedan koji je dostigo i 18000r.s. Evo jednog lepotana.
15gqo02.jpg
 
Nazad
Vrh