Predstavite se!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

culy

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
297
Lokacija
Apatin
Dovrodosli na Poljoinfo forum.

Da bi ste se predstavili na poljoinfo forumu, potrebno je da pokrenete novu temu u ovom delu i da napišete nešto o sebi i čime se bavite vezano za poljoprivredu. Posle toga ćete moći da pišete na ostatku foruma.


Ova tema je zaključana za pisanje i u njoj ne možete da ostavite poruku.
 
pozdrav

Zovem se Branko iz okoline Ljiga radim na selu većinom svaštarim tako da imam svega po malo. Krava, ovaca, kokoški, pčela, voća (šljive)
 
samo ukratko! Staro ime mi je ljujke pa nisam mogao nikako da se snadjem sa ovim promenama! Takodje imam problema da nadjem moju mail adresu na telekom.open.rs pa sam otvorio novo ime na forumu. Zivim i radim u Uzicu, a poljoprivredno imanje mi je u Prijepoju. Pozdrav za sve forumase
 
Pozz svima!Ja sam Nemanja iz okoline Subotice,tacnije iz Starog Zednika...za sada sam ucenik poljoprivredne skole (jos malo pa zavrsio).hobi mi je kunicarstvo i odgajivanje sitnih zivotinjica.U sve po malo se razumem ali po najvise u vocarstvo i to mi je zelja da podignem za sebe vocnjak.Nadam se da je vrlo kratko i jasno o meni. :osmeh:
 
Dobro došli svi novi članovi A svi ste se baš oskudno predstavili :osmeh:
 
pozdrav svima na ovom forumu ja sam nenad randjelovic iz padine i bavim se vertikalnim gajenjem jagoda u plasteniku
 
Svim novopridoslim clanovima zelim ugodan boravak na forumu i da ne krse pravila( da mi moderatori nemamo puno posla). Ako nekome nesto nije jasno ili se ne snalazi slobodno moze da pita moderatore. Pozdrav!
 
pozdrav svima na ovom forumu ja se zovem Stevica iz Iriga, imam par hektara zemlje i oko 500 stabala lesnika...naravno jos nisu na rodu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh