Kodeks ponasanja na fakultetu.

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
30.438
Lokacija
Adasevci-Zapadni Srem
Znam da je zabranjeno pusenje unutar fakulteta.Kakva su pravila sto se tice oblacenja tipa sorcevi i slicno.
I jos sto me interesuje kakva su pravila ako se nekom omakne da malo "prevaspita" kolegu,kakve su sankcije po tom pitanju ??
 
Što se tiče šorceva kod nas izbacuju sa predavanja i sa ispita.... A za prevaspitavanje kolege ja sam izbačen sa predavanja i profesor mi nije dozvolio da polažem kolokvijum tako da sam sve bubao za ispit... Jedno me je profa udaljio sa predavanja jer sam zadremao... ::sramota::::sramota::::sramota::
 
Ne, dekan nije imao posla, samo zabrana polaganja kolokvijuma, ali kad bi se to ponovilo sigurno bih završio kod dekana....
 
Na mom faksu je drugačije, dolazi ko kako stigne na predavanja a na ispit zavisi od profana, da vidite samo koleginice ispred kabineta... :osmeh:
 
::sramota::I ja sam jednom pridremao na predavanju, u stvari onaj fazon da odmorim samo malo oči a nastavljam da slušam, al sam zaspao posle par trenutaka :spavam: Ništa nije bilo, samo me profa probudio, bez ikakvih sankcija, hvala mu.
A šorc mislim da nije u redu nositi, imate one pantalone duže od šorceva , što ih nosi Nadal :osmeh:
 
Kod nas na fakultetu ima par "devojaka" koje na predavanja i vežbe dolaze u suknjicama koje su prekratke čak i za izlazak...štiklama od 15 cm, zaista je malo čudno videti takve osobe na predavanju, ali niko im nije rekao da se tako ne odevaju pa to koriste da pokažu kako izgledaju kada se napucaju :D...Kada je bilo lepo vreme pre dve nedelje nosio sam šorts, ali je bio malo iznad kolena i msm da je to ok...
 
@ matke Da kod mene na predavanje koleginice dolaze u takvim dopi..... - minićima sigurno ne bih zadremao.
 
Haha :haha:, @Dukanac veruj mi da nisam ni ja u početku dremao, ali smori i to, dosadile su više, kada shvatiš da nemaš BMW 5 ili Audi A6, Apple iPhone 4 i mnogo ::novac::......ohladiš se brzo ! ne vole one :veseljak:: :haha:
 
Jabuku telefon nemam ni keca, kamo li četvorku a bembara je spremna samo da mala prvo demonstrira umeće, ne' da isterujem iz garaže za svaku sitnicu, skupo gorivo...

Što se kodeksa tiče, niko ne kopča do grla, pa i profani su ljudi (kao u srednjoj: "profesore dva - vidim da su dve"). :osmeh:

SexySchoolGirl1.jpg
 
Znam da je zabranjeno pušenje unutar Fakulteta. Kakva su pravila što se tiče oblačenja tipa šorcevi i slično.
I još što me interesuje kakva su pravila ako se nekom omakne da malo "prevaspita" kolegu, kakve su sankcije po tom pitanju ??

Divna je zabava na Forumu.
Neka se poštovane koleginice oblače kako im volja.
Međutim: samo da nema aktivno-pasivno-aktivnih homoseksualaca na Forumu (muškog i ženskog pola), da nam prodaju pamet i sole mozak.
 
Divna je zabava na Forumu.
Neka se poštovane koleginice oblače kako im volja.
Međutim: samo da nema aktivno-pasivno-aktivnih homoseksualaca na Forumu (muškog i ženskog pola), da nam prodaju pamet i sole mozak.

Ne znama dali da ovo protumačim kao hejtersko ponašanje, pokušaj da se isprovociraju pojedine grupacije. Malo mi je post teže povezati sa poljoprivredom, a sa druge strane sko je hejtersko ponašanje, hmm, pa ono nije dobro došlo, jer smo ovde svi pitomi.
 
Kodeks ponasanja....kako to zvuci, onako bas...hmm zvucno -nebitno gde se taj kodeks primenjuje....kad sam ja studirala, na svakoj predavaonici je bilo nalepljeno da se zabranjuje ulazak na predavanja, kolokvijume, vezbe i ispite u sorcevima, papucama i mislim da je to ok, na neki nacin pokazujes postovanje prema predavacima, vezbas sebe za kasnije , a i brate, pa neka kultura mora da postoji.
Dal` su se bas svi pridrzavali,( sto muski, sto zenski-)bas i nije bilo tako, nisu mogli da prisustvuju predavanju i to je bilo to.
A sto se tice ,,prosvetljavanja,, kolega u bilo kom obliku, pa, nije se to radilo u krugu fakulteta tj.ne bas tako javno
Ali, avaj, davno to bese....
 
MOJE pisanje NIJE hejtersko ponašanje* !!!
Čast svakome, veresija NIKOME !!!
Moj je stav da se pederima, lezbejkama, pedofilima i lopovima nikako nesme dozvoliti pristup našem časnom Forumu PoljoInfo.com
Amin

Rečnik manje poznatih izraza:
* Hejtersko ponašanje = mržnja prema manjinskim grupama milih Bližnjih.
 
Nazad
Vrh