stigli smo u "blic"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

tarana

Član
Učlanjen(a)
23 Okt 2007
Poruka
1.813
Lokacija
kikinda
citat iz danasnjeg blica
Posetioci brojnih poljoprivrednih foruma se slažu da su visoke cene registrovanja traktora i priključnih mašina. Tako je na forumu Poljoinfo jedan od posetilaca napisao da prva registracija za traktor YTO 1204 košta 10.500 dinara, plus tehnički pregled od 1.500 dinara, dok se za prikolicu „zmajevku” od šest tona plaća oko 6.000 dinara. Drugi primer je korisnik koji je registrovao traktor „klas” i za to izdvojio 9.700 dinara plus još 5.200 dinara za tehnički pregled, osiguranje za jedan dan i probne tablice.
 
Jebe* im ja sve po spisku lopovi i seronje pisali za NOVE masine kao da se sprdaju na fazon kupili masine od 30.000e-50.000e pa im puno 100e,sto nisu pisali o Mirmagovom 577 za koji isto toliko kosta registracija iako je star 20 godina,a toliko ce kostati i za svaki drugi matori.
 
Dok oni misle da se mi borimo sa novim forumom,mi jednim okom motrimo na njih i nismo zaboravili da uredbe nisu donešene samo za sada ćutimo a to nije dobar znak
 
Nisu to samo novinari, mnogi forumi na netu a posebno ovaj se uredno prate. Jedan od lakših načina posmatranja kakvo je stanje u narodu. Dobro kaže Zoran, stiskaj/popuštaj sistem jer je bitna samo vlast, sve ostalo može da propadne ali vlast...
 
ipak ima nesto pozitivno u svemu tome poljo info forum je jedan od posecenijih foruma . koliko ljudi crpi informacije samo sa njega a da je to ozbiljan forum vidi se u tome da i jedan blic koji je najcitaniji dnevni list u srbiji citira poljoinfo forum . sto se tice registracije pa postoji i tv predplata pa ako niko ne plati nista nam nemogu.................
 
U kom je to izdanju blica bilo navedeno ? Dobro je da su nas spomenuli, vredimo čim smo se našli u tom dnevnom listu ! :)
 
Ali je činjenica da smo ućutali o političkim temama pa neka njihovi obaveštajci dobro procene situaciju
 
Znaju oni da ćutanje nije dobar znak i Miloš je govorio NAROD ĆUTI POPUŠTAJ a ovi teraju samo svoje samo da što duže ostanu na vlasti:zli:::samo bes::
 
{
Kad mi bude bio potreban tvoj savet - tražiću ga...

Ja samo čekam kada ću moći da nastavim sa poverenim mi poslom. Nažalost, uredništvu je sve mnogo bitnije nego saradnja sa fakultetima i privredom. Zato je moj komentar ironičan.

A tebi ako se ne sviđaju moji komentari, imaš opciju ignore.
Alo omladinci niste li malo preoštri:ppozdrav:
 
Jel se sećaš, kako si mi se rugao da želim da budem urednik samo da bih mogao da brišem tvoje komentare? Već tada sam znao da si ustvari pošao od sebe. Jer tebi čim neko uputi kritiku, odmah se pozivaš na rang i brišeš.

Ali neka. Hiljadu puta obrisana istina i dalje ostaje istina.

Nije istina da za nedelju dana niko nije mogao da odvoji sat vremena da osposobi temu koju sam otvorio u ime FTN-a!
Zato vas kritikujem i imam na to pravo. Koliko god se to pojedincima ne sviđalo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh