Traktorska sedišta

Kod mene lik iz komsiluka ugradio od DAF-a vazdusno sediste u imt 560 stari tip i sedne on dedu a mu pokaze kako ga je napravio i kako je to sada udobno sreca pa je podigao poklopac na krovu inace bi progurao dedi glavu kroz krov valjda nesto nije dobro nastelovao pa se sediste diglo do maksimuma kada mu je pustio vazduh!:osmeh:
 
Na YTO 904 imam Gramerovo sediste(ne znam jel original) i poceo je sad da tako kazem cijuce, skripi? Jel treba negde da se podmaze, naspe ulja ili nesto?
 
Gde se može nabaviti novo sedište za Torpedo 4006? Ima onih univerzalnih po 50 evra ali im je ravna osnova, a kod Torpeda je deo gde se pričvršćuje sedište sa nagibom prema volanu.
 
Jes zvao KND? Ili navratis posle posla kad ides od pozorista prema Temerinskoj i na raskrsnici de je desno matica,pravo temerinska,a levo kisacka skrenes levo i imas 2 semafora posle 2 je sa desne strane na uglu kisacke i Jovana Cvijica mala kuca KND prodavnica.
 
Gde se može nabaviti novo sedište za Torpedo 4006? Ima onih univerzalnih po 50 evra ali im je ravna osnova, a kod Torpeda je deo gde se pričvršćuje sedište sa nagibom prema volanu.


Ovo sjediste je univerzalno i za IMT i torpedo Turske proizvodnje i svaka trgovina u HR ih drzi tako da mislim da ima i kod vas...

sjedalo-imt-fiat-mf-ursus-univerzalno-slika-55997609.jpg


Sad je sjedalo podeseno za IMT a ako treba za torpeda, izvuce se najdonja sjajna osovina zakosi se baza i osovina se progura kroz druge rupe koje su na slici slobodne...
 
Ovo sjediste je univerzalno i za IMT i torpedo Turske proizvodnje i svaka trgovina u HR ih drzi tako da mislim da ima i kod vas...



Sad je sjedalo podeseno za IMT a ako treba za torpeda, izvuce se najdonja sjajna osovina zakosi se baza i osovina se progura kroz druge rupe koje su na slici slobodne...

Bobo ,koliko je kuna? Mislio sam kamionsko za torpeda ali trebaće mu nosač praviti. Ako ovo kao što kažeš već ima tu mogućnost onda ću potražiti takvo.
 
Nazad
Vrh