Traktorska sedišta

miroslav k

Član
Učlanjen(a)
4 Nov 2009
Poruka
5.491
Lokacija
Bački Petrovac 20 km severno od Novog Sada
gde se mogu u okolini novog sada kupiti kvalitetna sedista? ja na yto imam gramer onaj kineski, hteo bi nesto bolje (vazdušno ili nesto sl) a ovo bi stavio na zetor a zetorovo u 577 a od 577 na 539, tamo ima ono tursko a nevalja nista
 
zar nije jednostavnije da kupis za ferdzu? ili ti se ono u kinezu bas toliko ne svidja da moras da pravis rokadu? sto se tice sedista na vazduh ako saznam nesto javicu ali za sad ne znam dali iko prodaje.
 
Koliko sam ja ispratio postoji GRAMMER predstavnistvo u Srbiji ali su cene jako paprene. Kod mene na Claasu je sediste izgleda kao klasicno Grammer samo sto ima dovod struje do njega i u njemu su kompresor i jastuk. Mislim da je najbolja varijanta sediste niskih frekvencija (kamionska i traktorska sedista novije generacije skuplja varijanta nego sto ja imam) ali je cena blago receno katastrofa za novo sediste.
 
Zavisi kako gledaš... Ako novo sedište Gramer ili slično košta 500-700 evra, onda 150 nije puno. Puno je u odnosu na ono obično vašarsko koje košta 30-40 evra.
 
imas za 50-100 evra ispravno ja sam uzeo grammer kamionsko za 30e ne moze biti bolje, ima poluge za nagib,visinu,naslone
 
Ma kad imas kabinu mozes da ugradjujes sta hoces,od aviona,kamiona,autobusa,samo da je jeftino.Toga barem ima da se nadje za smesne pare a kvalitetno.Problem je kad nemas kabinu kao ja pa **greška mokro ako je sediste lose.
 
Nazad
Vrh