Beli luk

pa Vosi, tvoje iskustvo koje delis sa nama meni zaista dosta znaci...to se odnosi i na druge koji su spremni da podele ono sto znaju...
 
Navedeni rad Aleksandre Stankov preporučuje fungicide sa aktivnim materijama:
- Pikoksistrobin + Ciprokonazol
-
Azoksistrobin + Ciprokonazol

AMISTAR: 200 g/l Azoksistrobin 80 g/l Ciprokonazol

Zna li neko neki drugi fungicid sa ovim aktivnim materijama ?
 
Acanto plus mislim da ima ove prve dve komponente... stim sto je navedeno da razmak izmedju prskanja ne bi trebalo da ma vise od 21 dan...
 
teatar plus ima Azoksistrobin + difenokonazol. Nije vrsila testuranje sa ovom drugom aktivnom materijom. Sa druge strane ja sam ove godine koristio teatar plus jer Amistar nema malo pakovanje i dobro mi se pokazao. Luk je zdrav i nemam ni trunke rdje. Naravno po tvom savetu Vosi...
 
teatar plus ima Azoksistrobin + difenokonazol. Nije vrsila testuranje sa ovom drugom aktivnom materijom. Sa druge strane ja sam ove godine koristio teatar plus jer Amistar nema malo pakovanje i dobro mi se pokazao. Luk je zdrav i nemam ni trunke rdje. Naravno po tvom savetu Vosi...

Isto ima efekta kao Amistar.
A što se tiče iskustva verujte mi da sam ja to platio,ali bukvalno.
Pre 14-15 godina kad sam počeo da se povrtarim,isto sam posadio beli luk,pa prva godina loša pa druga,treća isto nisam znao šta da radim sa rdjom,i tako sam se mučio više godina dok mi jedan čovek nije reko da će mi prodati tajnu protiv rdje.
I tako ja mu platim 80 evrića i odma sledeće godine nisam imao problem.
Tako da čuvajte ovu javnu tajnu,ja ga ne prodajem neg delim............:osmeh:
 
Vise ces ti imati koristi sto delis nego taj sto ti je naplatio savet... u svako slucaju hvala ti...meni je to dosta pomoglo...
 
Jeste da je jedan od većih primeraka al koji da slikam ako ne veće :) na prvoj slici moj najveći ponos :)
a4fd23d7d711babd9c2c80bfc3557cb0.jpg
d66ec04f6201e7f6ada426cbb1746f14.jpg
874acdbbd2b5bbaf8cf32bea2f0d4048.jpg
8de9062ec4c93a99f889a861fa35eadb.jpg


Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 6 Pro eszközömről
 
Zokilion, HUNTER99,

napraviste li vadilice-noževe.

Može li neko iskustvo ili fotografije za pomoć.

Mnogo mi je 600 e da kupim gotovu.
 
Ja danas naručujem materijal za vadilicu, osnova će biti glavni deo dvorednog spartača a za ostalo daću slike kad bude bio gotov.prva slika nož a druga sa interneta takav bi hteo da bude bez tih zadnjih

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 6 Pro eszközömről
e02652249a0f15b7ebcc194534d89d92.jpg
29d885407329dede0cc8c1631e482de6.jpg
 
I meni je osnova greda od špartača ali ostalo rešavam ovih dana pa ću staviti. Slično kao ovaj sa neta slika ali bez te armature. Po meni je veći otpor u zemlji za moj 533

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Spartač sam uzeo za 20€ malo rđav al je u dobrom stanju pa ne znam čija proizvodnja. Nož naručujem kod nas u Bell impex. Imam i moćnog fergusona 533 :D

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 6 Pro eszközömről
 
Ovo nije moj, ovo je kolega uzeo za rovokopač samo sam ga slikao a pitao ga nisam koliko je platio..napisaću čim saznam

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 6 Pro eszközömről
 
Nazad
Vrh