Kako da Poljoinfo forum učinimo boljim

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

admin

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
30 Mar 2011
Poruka
4
Lokacija
Apatin
Novi forum nova tema :)

Forum je tek otvoren i sve stvari nisu jos ukljucene.
Ukljucivacemo postepeno da ne zagusimo server.
Dobar deo foruma je jos na engleskom jeziku.
Svakodnevno cemo prevoditi i nadamo se da cemo za nedelju dana uspeti da ga prevedemo celog.
Tema tj. izgled ce se takodje doradjivati ovih dana.

Sve predloge, kritike, greske prijavite ovde.
 
Bravo majstori..

Samo jedno pitanjce, imate duplirano dugmece šta je novo i nove poruke ali je sadržaj pretrage isti??

Ne rade privatne poruke, prekoračen limit a obrisao sam starije poruke?
 
Poslednja izmena:
Svaka čast sada je forum puno pregledniji i lakši za snalaženje kod mene sada sve radi kako treba. Samo napred odlično je.
 
Bravo majstori..

Samo jedno pitanjce, imate duplirano dugmece šta je novo i nove poruke ali je sadržaj pretrage isti??

Ne rade privatne poruke, prekoračen limit a obrisao sam starije poruke?

Nisi dobro video. Na link Sta je novo osim novih poruka ispod se dobijaju linkovi za nove poruke u grupi i nove dogadjaje za sada.

Limit privatnih poruka, primljenih i poslatih, je 100. Koliko ih ti imas trenutno?
 
Koliko imas poslatih privatnih poruka? Ne primljenih.
 
Kako mogu da ispravim post ako ga već pošaljem, a onda utvrdim npr. pravopisnu grešku i sl. u njemu?

edit: Uh, evo video sam gde je dugme za izmene! :osmeh:
 
Koja je razlika između "Reply With Quote" i "Multi-Quote This Message"?
 
Još jedno pitanje, čemu služe ikone poruka, odnosno za šta se to koristi?
 
Evo problema: prvo sam otkucao jedan post u ovoj temi i poslao ga, potom sam odmah poslao i drugi (očekujući da će biti spojeni kao na starom forumu), i onog prvog više nema.

Kad u nekoj temi ima više strana (konkretno na ovoj temi ima dve strane) i kad se sa druge strane klikne na prelazak na prvu, na njoj se više ne vidi da postoji i druga odnosno da ima još postova u toj temi.

O čemu se tu radi?
 
Aaaaaaaaa, trebaće još dosta doraditi ovu verziju foruma, opet mi je pojeo poruku!

Postavio sam par pitanja sa problemima u korišćenju i post je sad nestao. Nemam više živaca da ponovo kucam opet taj post!
 
Uh, prvo nestane post, potom se ponovo pojavi i opet nestane! Ovo je treniranje živaca!

Još jedan problem, kliknem na "Šta ima novo" i forum mi izlista teme sa novim porukama. Pregledam par tema i onda se odjavim. Odmah se potom opet logujem i na ponovni klik na dugme "Šta ima novo", više nema ni jedne nove teme iako u prethodnom pregledanju većinu nisam otvarao. Nadam se da ne dosađujem i da razumete šta sam hteo da pitam.
 
Evo problema: prvo sam otkucao jedan post u ovoj temi i poslao ga, potom sam odmah poslao i drugi (očekujući da će biti spojeni kao na starom forumu), i onog prvog više nema.

Kad u nekoj temi ima više strana (konkretno na ovoj temi ima dve strane) i kad se sa druge strane klikne na prelazak na prvu, na njoj se više ne vidi da postoji i druga odnosno da ima još postova u toj temi.

O čemu se tu radi?

Evo, sad ovo sve radi dobro! ::svaka cast::
 
Pitanje u vezi privatnih poruka.Na starom forumu sam redovno brisao poruke koje su bile zastarele a sada su mi se sve pojavile .ima ih preko 1300.Šta da radim?
 
Folder Controls
Inbox contains 2,464 messages. You have 4,084 messages stored, of a total 100 allowed. (Empty Folder)
To je i resenje kad sam kliknuo na to dobio sam opciju da obrisem sve poruke.
 
Sto sad postovi idu naopacke. Najnoviji post mi dode na zadnju stranu, pa stalno moram ici na poslednju stranicu da bi video nov post.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh