Kako da Poljoinfo forum učinimo boljim

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni izbaci obavestenje ali ispod Vasa obavestenja,tako da mi se poklopi sa banerom:sta:
 
Ja nemam nikakvih pproblema ni sa obavjestenjima ni sa bilo cim srugom sve mi bas dobro radi i reklama mi uopste ne smeta!!!!
 
Neznam gde da napisem,ali moram.....jedva se snalazim na novom forumu.Zato me i nije bilo.Nervira me....vracajte stari forum.Cemu sve ovo? :(
 
2a0gbd5.jpg


Kliknes tu i ono cudo nevideno.
 
Мени је у почетку било јако теско да се снађем али полако се уходавам ,навикли смо на онај па то ти је.а иначе форум би могао бити још многооо бољи само још мало уређивања теме јер се још увек многе преклапају,,ово није замерка вец добронамеран савет и знам да је то огроман посао али полако ваљда ће и то бити .поззз
 
Jel može da se nekako uključi obaveštenje kao na starom forumu "dok ste pisali poruku, napisano je x novih poruka" ? Često se dešava da dok otkucam poruku pojavi se još istih odgovora...
 
Pisali smo o tome,ima ali da biste je videli ispod polja za unos teksta imate dugme "Idi na napredno" kad kliknete na njega dobijete mnogo vise opcija,pa samim tim i mogucnost za unos slika.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh