Kolega Brundalo - oporavak !!!

B

brundalo

Guest
Zdravi i veseli bili kolege forumasi
Nakon poduze bolesti javljam se ponovo i nadam se da me nikakva bolest nece vise istirat odavde. Je bilo je gadno ali sta se moze. Sad cemo ponovo "ratovat" he he ka i prije nego sam se razbolija. Dajte mi par dana da povatan konce i da dodjen sebi a onda eto mene. Jos jednom pozdrav svima :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Pozdrav i tebi dobri čoveče, i savet da se maneš bolesti. Mogu one da naškode zdravlju. :cao:
 
Fala bogu da si nam se vratija :ppozdrav: Posto sam cito na komsijskom forumu tvoje predstavljanje ozbiljno se pobojah,a juce rekoh i zeni svoje strepnje.Srecom Fenix se pojavi :cool: pogledaj pp
 
Ma dobro je! A ja kao da sam ti mama, svakakve gluposti su mi pale na pamet.
Znas ono: " ne daj mi boze ono sto mi majka misli vec ono sto mi zena misli.." :haha:
 
Evo me decki opet
Vrag nije dao mira i morao sam nazad u bolnicu ali sta je tu je. Nadam se da ovaj put ce bit u redu. Ako bog dade. :ppozdrav:
Puno pozdrava svima
 
kontekstu ranijih poruka,moze se pretpostaviti da se nesto desilo jer ga dugo nema--- Zadnji put prijavljen: 30.06.2009, 21:33
Prepravio ivanhoe: tonijevih 10 upitnika zamenjeni smajljem ostale poruke korigovane da ne ostanu nesuvisle
 
futurefarming je napisao(la):
miladinovic je napisao(la):
brundalo nam se ne javlja vec odavno,vec smo ga prezalili nazalost

Stvarno, gde je taj čovek, više od godinu odsustvuje sa foruma? Ako neko nešto zna neka javi.

Da vas obavestim: danas sam pričao s Brundalom.

Pošteno moram da kažem, kako sam zvao s velikim strahom, jer je bio vrlo slab, kad smo se čuli zadnji put prošle zime. Nisam bio uveren, da je još živ.

Bio je vrlo bolestan i u vrlo lošem stanju. Prodao je sav imetak, stado, kola itd., da si je platio lećenje u Francuskoj.
Sad je došao kući, još nije najbolji, oseća se bolje, ostalo mu 5 koza i 5 ovaca.
Pozdravlja sve na forumu i kaže, da mu još internet nije prioriteta u tom momentu, a javit će se, kad bude u stanju.
 
naravno takodje i ja zelim brz oporavak u svakom smislu, dosta je taj covek pametnog i poucnog koliko sam zapazio podelio svima nama na forumu
 
Nazad
Vrh