Strništa i rad na njima

Ovde je reč o gruberisanju... A podrivač ako je pravi taj nema sigurnosne šrafove, možeš u panj ili u beton upreti jedino šta može da se desi sa pravim podrivačem je da traktor proklizne ili se ugasi ili da pokidaš nešto, ali radno telo ne sme da mrdne... Ovaj podrivač što sam ja radio na snimku, njegove najslabije tačke su tri tačke na kačenju (dve na polugama i jedna na toplinku) svuda ostalo su osovinice i šrafovi mnogo veći fi od toga. Tako da ako bi negde puklo moralo bi pući na nekoj od te tri tačke a ne radno telo...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

 
Jeli ovo kao Mindjusarov podrivac?Kod nas je zadruga sa podrivacima vadila temelje od cigala po njivama gde su bili nekada salasi i ako je bas tdvrd da nemoze da ga izvali traktor proslajfuje ali sigurnosni sraf im nikada nije pukao!
Isti kao njegov...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
I mi trosimo gorivo.
61962698e98be9653d82154e5805a7b9.jpg
a839697866c8e3b664ae6d8025aca9cd.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
И ми смо данаске гурали гориво кроз ауспух...радили стрништа и сојишта, ова потучена ледом....како се сојишта раде милина једна....риђан само певуши...ах да нема снимака и слика, телефон сам потањирао, остали само делићи истог...користим сада матори телефон од ономад, без камере..
 
И ми смо данаске гурали гориво кроз ауспух...радили стрништа и сојишта, ова потучена ледом....како се сојишта раде милина једна....риђан само певуши...ах да нема снимака и слика, телефон сам потањирао, остали само делићи истог...користим сада матори телефон од ономад, без камере..
Dace Bog bice bolje:ppozdrav:
 
И ми смо данаске гурали гориво кроз ауспух...радили стрништа и сојишта, ова потучена ледом....како се сојишта раде милина једна....риђан само певуши...ах да нема снимака и слика, телефон сам потањирао, остали само делићи истог...користим сада матори телефон од ономад, без камере..
Nedaj ridjanu da pevusi, oma u vecu nek urla...:osmeh: kod nas poneki tako rade da uvek opt. Do maksimuma i gas do panja.
 
Nazad
Vrh