Samohodni silazni kombajn

људи каква искуства имате са дворедним сило комбајнима које вуче трактор ? колика снага треба да их тера и која им је цена? код мене их и нема толико јер се помажемо доста (мој+ комшијин) али би хтео то да убрзам.

послато са gt-i9506 уз помоћ тапатока
 
Pozdrav! Vidim da imate ovde JD 5730. Reci te mi ljudi, ako mozete par stvari o njemu, posto nemam trenutno kombajn i planiram uzeti, a imam njega u donudi. Kako secka, da li ima gnjecilicu, da nema problema sa sa uvlacenjem mase, posto je ovaj heder taj stariji tip. I neke jos osobine vezane, za odrzavanje i za sam kombajn. E sada ko ima od vas da mi pomogne
 
Lepo secka,ima gnjecilicu ali moja je skinuta i nema neke razlike u kvalitetu sa i bez nje a uzima jako puno snage,od adaptera stari tip bezi,to je robija a delovi ko da su od zlata.dobar kombajn u odnosu na cenu

Послато са Moto C Plus уз помоћ Тапатока
 
Pa nzm da li taj da uzmem ili pak new holland neki. Svi mi kazu da je bolji new holland zbog potrosnje i odrzavanja. Delovi normalno da su skupi, ali se valjda ne kvare cesto? A zasto je taj heder toliko los? :D
 
Jaguar pa sve ostalo! Radim u PKBu na odrzavanju, gde imamo dva jaguara 850 starih nekih 18 god koji rade bolje od upola mladjih kronovih silaznih kombajna.
 
Pujol,evo jedan u tvojoj blizini,sa 2 uredjaj motor v8
10ihzwp.jpg
[/IMG]
 
Горња Аустрија,мсм да припада покрајини Велс.Пошаљи меил,питај.Код нас ћеш тешко наћи.Не знам да ли одговара на силокомбајн овај рото хедер који се кача на предњу хидраулику трактора.Иста је ознака ал за качање нисам сигуран.
 
Taj je u Bosni, platiš pa ti on donese ili ideš sam.Ako ne grešim prodavao je član Milan Ivković alijas MilanBelarus920 takav Cemper.
 
Moguće.Zvao sam ga kada sam tražio kukuruzni adapter i tako mi je rečeno.U Badovincima tada nije imao ništa na stanju.
 
Nazad
Vrh