RIBOLOV NA MORU

mish

Član
Učlanjen(a)
5 Mar 2011
Poruka
192
Lokacija
Bar,CrnaGora
Posto vidim da se ovdje diskutuje samo o slatkovodnoj ribi,rekoh da otvorim temu i morskoj,vjerovatno ima jos neko na forumu da voli pecanje na moru sem mene..S obzirom da zivim na moru. vec duze vrijeme se bavim ribolovom i jako volim taj sport:) za pocetak da vidimo ima li jos ribolovaca sa mora pa mozemo podjeliti iskustva.ukoliko neko nije nikad pecao na moru a ima zelju ili nekog nest5o interesuje tu sam da dam sve dobre savjete ako koga interesuje :ppozdrav:
 
E ovako ti mali racici ,ako mislimo na isto tj gambori takozvani su ti ubjedljivo najbolji mamac (ocistis ga da ti ostane samo meso i komadice kacis na udicu koliko samo da je prekrijes),ali mozes koristiti skoljke ,lignju,hleb,krabe svasta ..na gambora mozes pecati sve i krupniju i sitniju ribu jer sve ga jede a ako oces neku krupniju da zakacis ...stavis komad lignje jer ga sitna riba teze skida malo vise olova da potone na dno i bacis i ostavis na cekanje i moze da naleti neki dobar sarg ili orada ...
 
E da i onda kad uhvatis neku oradu sarga ili ukljata ovako ih naslozis :)
142s1u.jpg
 
Postovani forumasi,
evo malo slicica sa obala Indijskog okeana, zadesila sam se na plazi bas kada su se lokalni ribolovci vratili sa pucine i napravila par fotki i tu je jedan zanimljiv snimak.
Uzivajte!!:osmeh:


View My Video

View My Video
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh