Pecanje, kao odmor moždanih vijuga

Drustvo, ko ce ovoga vikenda na pecanje, i gde? Kako ovi prognoziraju vreme, ja cu najverovatnije provesti vikend u toplini doma svoga.
sad.gif
sofa.gif


Da.....prosle nedelje kada sam bio na jami izvadio doplatnu za jamu, ravno 2000,0 dinara.
 
Poslednja izmena:
Danas iso na stukijadu u zasavicu nije bilo lose, vreme idealno dosta sitne stuke na granici mere, zato je gulas po zavrsetku takmicenja sve nadoknadio
 
Varalicario nepuna dva sata na begeckoj jami. Probao nove masinice. Samo jedna stukica koja i dalje pliva.
 
Danas i sutra pecaju Članovi Ciny i Zima, i još oko desetorica svi iz našeg sela, u pitanju je ribnjak u Debeljači

Za aprilski kup su se prijavile sledeće ekipe:
1. D. i M.
2. Opovo
3. Loše zabacivanje
4. Veseli sremci
5. Big carp
6. Borča
7. Carp Buster
8. Trenutak istine
9. Skela
Skup takmičara i izvlačenje pozicija je u 15:30 sati, a takmičenje počinje u 17:00.

Koja su oni ekipa?
 
Za veliki petak bio na 35om kilometru na Tisi, pecali soma. Ni da pipne iako su danima kružile priče kako na Tisi razbija som. Pecano je i na durboka i zelenu glistu, parče, filet, kedera i ništa. Da nisam poneo fider štap ništa ne bi bilo ovako sam imao lepu zanimaciju sa belom i to lepim komadima
 
Kad se probudi Zima (ako se nije utopio) on će detaljno da kaže kakav je to skup bio,

Pomeri se sa mesta covece. Prepisivao sam se sa Pavelom i on mi napisao da nije kup.
Danas bio na begeckoj jami, ni da pipne. Ne samo kod mene nego i kod ostalih. I varalicario ali nista. Pecarosima bilo dosadno a mahom se svi poznaju pa udarena opsta zajebancija.
 
Kakav kup nemamo mi kesa za to jedino ake ocete da nas sponzorisete sa jedno 200 e po kolu za kotizaciju jedno 200e za boile i jos jedno 100e za pratece sitne troskove onda moze. Pecalo se onako rekreativno 36 sati za nasu dusu, skupilo se neko drustvance, uleteo slobodan termin na jezeru, i eto da ga iskoristimo, jednino vreme skrnavo ali sta da se radi!
Bilo je dosta ribe a i nekoliko ovakviv sitaucija dve ribe istovremeno jednom cak i tri ali nas dvojica pa je treca otpaladog dog smo se izborili sa ona dva.
21en9tz.jpg

a i nesto bez caga ne prolaze ovakva druzanja
abqmb8.jpg

1zlq69d.jpg
 
Moji su najloni mokri pecaljke stoje na kisi. :ppozdrav: Ujutru ako ne padaju sekire idem malo da pokvasim i olovice.
 
Zadnja slika i najveci saran je upecan pre dve nedele,imao je 14 kg,dosao na boilis hot demon.Ostali sarani od 7-10kg sú upecani u sobotu posle podne od 16-20.30 taktiež na boili hot demon.Uz to bilo i dosta kidanja,krupne deverike i babuske.Pecano na reci Saoni u Francuskoj u blizini Lyona.Evo jedne babuske:
 
Nazad
Vrh