Crna hronika....

Kolega mogao si bar procitati o cemu se pise celu stranicu u temi! :udri:
 
Naravno da sam procitao, stavio sam to zbog komentara koji su postavljeni na taj komentar na linku.
 
šta reći i facebook i airmax su američka gowna i tekovina trulog zapada
naravno ovaj zločin maloumnog momka nema opravdanje ali neverovatna je želja mladih za brendiranim stvarima koje dolaze sa zapada i predstavljaju simbol modernog i savremenog
zato što je neko tamo rekao da je to sad u modi. kako da ne
sve prolazne i bezvredne

verujem da sam ja jedan od retkih koji nikada nije imao nalog na fadcebook-u
niti posećujem taj sajt
 
kloki je napisao(la):
šta reći i facebook i airmax su američka gowna i tekovina trulog zapada
naravno ovaj zločin maloumnog momka nema opravdanje ali neverovatna je želja mladih za brendiranim stvarima koje dolaze sa zapada i predstavljaju simbol modernog i savremenog
zato što je neko tamo rekao da je to sad u modi. kako da ne
sve prolazne i bezvredne

verujem da sam ja jedan od retkih koji nikada nije imao nalog na fadcebook-u
niti posećujem taj sajt
Bas tako kloki ali sto kazu od budale malo li je.....ali nisi jedini posto i ja jos uvek nemam to ili taj fejs........
ej pa da se pobiju zbog devojke,novog auta ma bilo cega drugog sto u stvari nista nije vredno niti je merilo ljudskog zivota kao i tvoj zemljak Velickovic sto ostavi dusu tamo na njivi jabale ih i patike i prozivke i fejs i 1,2...50 redova on je meni uso e sad cu ja njemu i sta ostane od toga spomenik na njivi i ugaseni ljudski zivoti oduzeti necijom prokletom i nepromisljenom voljom....neznam najgore je sto sam sa tim deckom bas bio dobar i nemogu i dle da verujem da ga nema uffffffffff :nono: :zli: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: ::lose::
 
http://www.smedia.rs/vesti/vest/691...oginuo-motociklista-u-sudaru-s-traktorom.html Sinoc oko 23:30 je poginuo motorista iz Petrovca Na mlavi kada je direktno udario u traktor sa oko 200kmh bez ikakvog traga kocenja... takodje juce bio moto skup u ovom gradu na samo par km od mesta nesrece i posto je na traktoru jedno svetlo slabo radilo a jedno je samo povremeno blicalo predpostavlja se da je nesrecno poginuli motorista mislio da se radi o motoru iz suprotnog pravca... R.I.P
 
Možda će zvučati malo čudno, ali zašto je vozio 200 na sat! Da se pridržavao ograničenmja brzine, verovatno nebi tako prošao!
 
ne odobravam tog traktoristu niti mislim da je ok sto vozi bez ili sa losim svetlima ali i ti momci na motorima preteruju sa brzinom...i kod nas je pre par godina jedan decko poginuo kad je velikom brzinom presao u drugu stranu,video autobus kako mu ide u susret,pokusao da predje na trotoar i udario u drvo..........zivot ode samo tako,a nije moralo to da se desi........
 
http://www.smedia.rs/vesti/vest/691...oginuo-motociklista-u-sudaru-s-traktorom.html predpostavlja se da je nesrecno poginuli motorista mislio da se radi o motoru iz suprotnog pravca... R.I.P
Da li te na to asocira onaj vic o bosancima koji su se susretali medjusobno pa kad je udario u kola, rekao je: U, ovaj treci nije upalio svetlo.
Pa iako je mislio da je motor, sta je hteo tako blizu motoru
Ljudi moji! Pa ti motori su NAPAST na putu. Meni je zacudo kako se ne gine i vise... Za njih nema ni ogranicenja brzine ni putne signalizacije... Kad vidim motor na putu strah me uhvati.
 
I što je najgore guraju se kroz gužvu i pretiču sve redom, bez obzira na to dal je puna traka ili ne...
 
Kao sto nije kriv berac koji coveku otkine ruku, nije kriv ni motor vec neizivljeni motorista!
 
Da li te na to asocira onaj vic o bosancima koji su se susretali medjusobno pa kad je udario u kola, rekao je: U, ovaj treci nije upalio svetlo.
Pa iako je mislio da je motor, sta je hteo tako blizu motoru
Ljudi moji! Pa ti motori su NAPAST na putu. Meni je zacudo kako se ne gine i vise... Za njih nema ni ogranicenja brzine ni putne signalizacije... Kad vidim motor na putu strah me uhvati.

Da nije i taj s motorom bio Bosanac,pa nije vidio traktor.
 
Nazad
Vrh