Crna hronika....

@Rakin ne znam zasto ali imam osecaj da se nisi ni vozio na motoru tom brzinom,a ne da si ti vozio motor jer ako jesi znas da 4-5m prodju pre nego trepnes,samo kad vozis traktor mozes za 4-5m da vidis balu slame i moooozda obidjes,motorom nema teorije pri toj brzini.
 
Moje misljene : Nisam bajker ali ih obozavam. I traktore isto. Za Saobracajke su krivi oboje. Prvo, bajkeri koji su neizivljeni jure po putevima, a lepo pise u propisima o saobracaju da treba prilagoditi brzinu stanju puta i uslovima u saobracaju. Kad vidis pravac teraj, a u krivini smanji dozivljaj. Lik iz mog sela je uleteo u krivinu u sred bela dana sa 120, alfalt je bio los i izleteo mu je sleper, i ispravio je krivinu, uleteo je u bagrenjar, jedva je ziv ostao, polomio je obe ruke i nogu. Za to je samo on kriv, niko vise. E sto se traktora tice, svako ko je polagao vozacki zna kako se obelezava teret na putu nocu. A Ako zataji instalacija na traktoru uvek je tu crvena krpa ili katadiopter, koji ne moze da crkne, jedino ga razbijes. Kosta 50 din, i svako moze da ga priusti, a zna da spasi glavu. Tako da oboje mogu da budu krivci. Ne drzim stranu ni jednima ni drugima...
 
Nazad
Vrh