Ambalaža za pakovanje jaja kokošijih

bojan65

Novajlija
Učlanjen(a)
26 Jul 2007
Poruka
19
Lokacija
kikinda
Ovo je tema o kojoj treba raspravljati u svakom slučaju, jer moje je mišljenje da su cene ambalaže koja se trenutno može nabaviti na našim prostorima prevelika. Znam da je većina ambalaže iz uvoza pa ako neko ima neki konkretan predlog neka slobodno javi. Valjda admin neće izbrisati.
 
Pre svega srecna Nova godina i bozicni praznici.

Nov sam u ovom poslu pa me interesuje gde i kod kojih firmi
mogu nabaviti palete (gajbe) za pakovanje jaja.
 
Nov sam u ovom poslu takodje,pa me zanima gde mogu nabaviti uloške (za 30 kom.)za jaja .
pozdrav .
 
Momci pronaso sam nesto.
Podloske (kornete) za jaja proizvodi "Kolor plast" iz Lapova.
Evo i tel. 034/850 170
853 560
850 715
 
E sada kada su već napisani brojevi telefona, k ih bude kontaktirao neka napiše ovde iskustva u poslovanju sa njima.

I uopšte neka napiše neki opširniji info, pošto izgleda da ne poseduju web sajt. :sta:
 
Izvinete doslo je do "stamparske greske" :haha:.
Ipak su "Kolor pres" Imaju web sajt, ali se ne snalazim bas najbolje
tako da neumem da ga postavim ovde.
Ma otkucas u googl-u i ok.
 
Ja na tom sajtu nevidim da ima ambalaža za kokošija jaja. Ako ih neko kontaktira neka nam kaže imaju li ili nemaju kartonsku ambalažu za pakovanje kokošijih jaja. :cao:
 
evo malo da dopunim cenjnog drugara NOVOg i dam mu -,kad odes na tu stranu samo kopiraj link te stranice i ovde ga stavi kao kad poruku pises
ides na link prevuces ga celog da "poplavi" desnim klikom ides na opciju "COPY" i ovde gde se kuca poruka opet ides "paste" i to je to link je ovde
Novii nemoj se ljutis,samo da pomognem kolegi :cao:
 
Pokusajte da ukucate u google trazilici kartonska ambalaza
trazci nesto drugo nailazila sam na ambalazu za pakovanje jaja onu od sest u deset sa poklopcem ali sada ne mogu da se setim tacno ko je proizvodjac, ali znam da su na tim kljucnim recima sigurno
 
Ja imam oko 150 nosilja i jaja prodajem u kartonima koje mi majka donosi iz austrije od pet i deset komada a i kohoce vise imam one za dvadesetak !!!!!
 
:bravo: :bravo: Jesu li zatvorene kutije ili otvorene? Od koliko komada su pakovanja i koja je cena?
 
Ambalaža za jaja, cena $0.05. Evo i link da se pogleda Gabriel karton za jaja



Jedan od mogućih problema je što treba uzeti minimalnu količinu 110 000 komada, što iznosi 5 500 dolara, što je blizu 500 000 dinara. Možda da se nađe ko kupuje ovako kartone, pa da se sa njim dogovori zajednička kupovina, jer je minimalna količina komada kartona za pakovanje jaja dovoljna za pakovanje preko 3 miliona jaja.
 
Nazad
Vrh