Dania

koliko mozes dnevno da uradis zita
 
dnevno mogu na mojim njivama- max. 10 ha. U mome ataru privatne usluge su nezgodne zbog malih povrsina. Ima povrsina od 0.10 ha
 
Isti MF24
1z14ms9.jpg
2h3psie.jpg
1z15rf7.jpg
 
Kamo sreće da j ovo zmaj pravio za naše tržište.
+jedno pitanje ,čemu služi ova kutija na zadnjoj slici (desna strana kombajna)?
Post je spojen: [time]1264454805[/time]
_________________________________________________
Ako moze više informacija o ovom kombajnu, prvi put se susrećem sa njim. Hvala.
 
Molim te raspiši se malo više o tom kombajnu, ko-gde-kako-zašto, otkud sad na njemu ZMAJ a kod nas u okolini niti čuo niti video. Što se tiče MF-a jedan takav je već stigao kod nas.
 
lane je takav kombajn bio na prodaju u rumi na vasaru navodno da je bio iz neke zadruge u somboru ali mislim da je imao motor s46 ali nisam siguran
 
na njemu je volvo motor. lezajevi su svi zatvoreni i danske proizvodnje. prvi sam vlasnik od 1994 god. kupljen nov. ni jedan lezaj nije menjan.uradio oko 350 ha. samo psenice.heder je zmajev a sve ostalo dansko. ima 5 mazalica-na tockovima. cista mehanika malo elektronike. pogon ima preko kaisa.
 
idi3x0.jpg
eto Danije 3800 od jednog komsije,kupio je pre 2 god odprilike i dao je neku sitnu paru za njega...mada je kombajn dugo stojao napolju sigurno 7 8 god bio je u odlicnom stanju! smanjio mu heder na 3m i sada ide kroz njivu u zavisnosti od mase ali u proseku 10km-h i reze na 15cm u kabini izgleda super i prefarbao je u odlicnom je stanju,hidro pogon kaze da je zadovoljan ,lepo radi ,imao je pre toga zmaja 133rm i uzeo je daniu za pare od zmaja 133 :D
 
Nazad
Vrh