Nestale kolege ovcari

U diskusiji koja se vodila više članova je prekršilo pravila foruma, među njima i Dejan. Ja sam se danas čuo sa Dejanom i nadam se da će nam se opet pridružiti kada se malo ohladi.
Nadam da vise neće biti svađa na forumu i žučnih diskusija i da će nam se početi javljati i članovi koji su se malo uspavali na temi Ovčarstvo i kozarstvo.
 
ja deo o ovcarstvu citam redovno, sem onog dela o psima i nigde nisam primetio da je diskusija presla prag pristojnosti zato mi ovo nije i dalje jasno
 
ja deo o ovcarstvu citam redovno, sem onog dela o psima i nigde nisam primetio da je diskusija presla prag pristojnosti zato mi ovo nije i dalje jasno

Diskusija se odvijala u temi Romanovske ovce.Normalno je da su ti postovi obrisani, pošto je bilo objavljivanja PP, vređanja, itd.Niko od učesnika diskusije nije kažnjen, samo su javno upozoreni od strane Administratora.
Ako neko ne želi da prima poruke od određenih članova, uvek postoji mogućnost da aktivira opciju za ignorisanje istih i mir.
 
Spensi je dobro nema mnogo vremena za forum,ponekad se dopisujem sa njim na facebook-u
ako neko ima pitanje ili poruku za njega mogu mu preneti,svakako jedan od clanova koji o ovom poslu znaju dosta i zele svoje znanje podeliti
 
Zao mi je sto se jedna takva velicina kao sto je Dejan vise neukljucuje u diskusije na forum cak se ni na pp nejavlja. Iskreno i ja bi postupio isto da sam na njegovom mestu
Ne bih nikome da budem drveni advokat jer (njemu decku nije potreban) ali slazem se sa tobom Rajko pratio sam tu diskusiju i odvratno je ono sto mu je "MEDOLINA" rekao i to zbog cega, pa iako je to preko PP a da pri tome nije snosio nikakve posledice
 
Dal sam ja lud il neznam u kantar? Dva puta šaljem pp i kolega mi javlja da neke nazive vidi samo zvezdice?
 
Meni nije jasno zasto ljudi tako odlaze sa foruma zbog nekih drugih ljudi,ja sam ovde iskljucivo zbog sebe,da bih vise naucio a sta drugi pricaju nije me briga.
 
Pozdrav kolege. I meni je zao stpmedju nama nema dosta ljudi koji su od samog pocetka rada ovog foruma i koji isto tako nisu stedeli i trud i rad i vreme da svoje znanje prenesu na druge.. a doprineli su mnogo sirenju ovog foruma. Moramo shvatiti da odredjeni ljudi nece mnogo da polemisu sa tzv laicima zato budite strpljivi i citajte Dobro i kupite vama ono sto se cini dobro.. ali saslusajte sve pa onda odaberite sta je za vas. Zivotna skola je naj skuplj i nepogresiva. Ovo je mesto gde mozemo dosta da naucimo za :sta:DZ. :ppozdrav:
 
Ne bih nikome da budem drveni advokat jer (njemu decku nije potreban) ali slazem se sa tobom Rajko pratio sam tu diskusiju i odvratno je ono sto mu je "MEDOLINA" rekao i to zbog cega, pa iako je to preko PP a da pri tome nije snosio nikakve posledice
Potpuno se slazem sa ovom konstatacijom.
 
Postovanje svim kolegama ovcarima,pratim ovaj forum odavno,dosta znam i savetujem druge,a posto vise ne znam nego znam,dosta sam i naucio od vas,(zato vam hvala,pokusacu mojim razmisljanjima da vam adekvatno odgovorim),interesuje me cdovek koji je nesumnjivo mnogo prakticnog znao i sto je vaznije,kao i svaki plemenit covek, nesebicno delio svoja iskustva sa drugima, neko kog bih iskreno voleo za prijatelja- BRUNDALO,.Sta je sa njim ako iko nesto zna bio bih mu zahvalan.
 
Ljudi samo znači jedna stvar, znam da sam negde i na nekom forumu pročitao da je preminuo ali nisam mogao sad da nadjem, nadam se da nije istina ali sam 99% siguran da je istina.

Sad sam našao post na jednom forumu koji je od 2010. godine, gde kažu da je prodao stado i da je bio na lečenju u Francuskoj 7 meseci.

---------- Poruka napisana 03-03-12 u 08:55 ---------- Prethodna poruka je 02-03-12 at 21:13 ----------

IZVINJAVAM SE SVIMA, upravo sam dobio sledeću poruku na drugom forumu:

Ponekad se čujemo.

Bio je vrlo bolestan. Sad je po glasu puno bolji, a ne mogu ga još natjerat da se logira na forum.

Moram da ga odem osobno naterat na Silbu, da upali kompjuter.


Mojom greškom smo otpisali čoveka, još jednom izvinjavam se svima a ponaročito Brundalu!
 
Poslednja izmena:
Uh ozalismo zivog coveka... iskreno se nadam da ce nam se pridruziti uskoro pa da nastavi sa nama da diskutuje
 
Nazad
Vrh