Nestale kolege ovcari

Nema nam domaćina foruma, kolege Maestra, već duže. Ako nas prati iz potaje onda ga pozdravljam. :osmeh:

Taman posla da nestao, ali ipak..... "samo vas gledim", dobri ste za sada!!! Naravno "nemam Internet kapacitet da vas pratim" sa svim sadržajima (mislim na slike iostalo), ali tu sam, prilično zauzet, pa uglavnom uveče, po malo pogledam "novosti"!!

Inače, kako se vidi iz priloženog, nema potrebe za nekim intervencijama, jer na ovom delu Foruma su fini i kulturni članovi, koji uvažavaju različiti mišljenja, itd......

:ppozdrav: više puta, samo tako natavite.
 
1564oye.jpg
 
Da ponovim. Žao mi je što neke kolege nisu više na forumu. Inače čuo sam se sa kolegom Rus82 pozdravlja sve kolege ovčare. Ako je moguće apelujem da se nesporazum izgladi i da se Rus82 vrati na forum. Nemogu da shvatim šta je toliko greska da se neko isključi sa foruma. Miroslav Miško Jovanović Šarbane Ub.
 
Sam je tražio da se isključi sa foruma zbog neke svađe i povrede sopstvene sujete.Niko ga nije oterao već ispoštovao njegov zahtev.
 
Pa ne samo njih dvojica. Pogledajte teme o ovčarstvu ko ih je otvarao. Kakvih kvalitetnih poruka je bilo. Meni su preštampavali pre par godina teme sa foruma o ovčarstvu te sam ih čitao. Inače što se tiče Rusa svak bi tako uradio. Čovek ima svoje dostojanstvo.
 
Neki su jednostavno prekinuli svoje aktivnosti na forumu i nema ih duže vreme,razlog ne znam.Neki su zahtevali da im se obrišu korisnička imena a neki kažnjeni.
 
Izgleda da nas je i on napustio zbog konflikta sa "MEDOLINOM". Po meni sa razlogom jer ako neko prijavi da ga preko PP pojedini clanovi vredjaju i ostalo a urednistvo ne reaguje sta ima covek vise da trazi tu a njega koliko sam ukapirao zbog W i ostalo banuju na neko vreme onda se postavlja logicko pitanje o logici logike, logicno...
 
ako je neko kaznjen mislim da bi trebalo javno da se neko od urednika obrati i kaze zbog toga i toga, pa ako je ovo javno neka uvek bude javno
 
Svako, ko prekrši pravila foruma, bude najpre upozoren a tek onda kažnjen, osim nekolicine nepopravljivih spamera.
Dobra saradnja će biti na forumu uvek kada se svaka nepravilnost, ili vređanje i svađa, blagovremeno prijavu uredniku, te ovaj to na vreme prekine.
Ovaj deo u ovčarstvu je oduvek važio za najsložniji i najmirniji deo foruma, pa ne razumem šta se odjednom promenilo.
 
Dejan26 je svojevoljno napustio forum, još uvek je član i ako uđete na njegov profil videćete da piše član, nije banovan niti kažnjen.
 
Zašto bi bio kažnjen od uredništva? Dovoljno je što je izvređan. Bato kad bi ja na primer došao kod tebe a da me izvređa neko od tvojih prijatelja i ja bi napustio skup. Domaćin je dužan da me štiti od nepristojnih gostiju. Ja sam sa Dejanom imao žestoke polemike ali naši međuljudski odnosi su dobri. Još nešto. Bivše kolege se javljaju na pp pod drugim korisničkim imenom. Znači nešto nije kako treba. Ovaj forum je najčitaniji na balkanu a zato su zaslužni i oni koji se više ne javljaju. Ipak je sve u svemu dobro. Na jednom drugom forumu ( tema nije poljoprivreda) padaju daleko teže kvalifikacije i uvrede iako su članovi da kažemo uzorni građani a tema ozbiljna. Neću više komentarisati ovu temu da ne izazivamo bespotrebne rasprave. Zna i đavo šta je pravo al neće pravo da radi. Mirosvav Miško Jovanović Šarbane Ub.
 
Nazad
Vrh