Nestale kolege ovcari

dejan26

Banned
Učlanjen(a)
7 Avg 2009
Poruka
1.363
Lokacija
Barič-Obrenovac
Zna li ko sta je sa kolegom "Carom",nema ga vec 2 meseca ni traga ni glasa?Nisam znao gde da postavim ovo pitanje,pa otvorih novu temu,urednik nek odradi korekciju ako je potrebno. :ppozdrav:
 
I ja sam se to pitao, nemam sa kim da polemišem o pečenju rakije :D, sigurno neko na forumu ima njegov broj ili zna šta se dešava sa njim ! :D
 
Pre otprilike mesec dana postavio to pitanje na jednoj od Tema u Ovčarstvu i ..., ali niko ništa nije odgovorio. 08. januara se oglasio sa poslednjim post-om?!

Poslao sam mu i e-mail ai očekujem odgovor !

:ppozdrav:
 
Nas kolega Car (i moj drug..) sigurno negde vuce bukagije, jer sa njegovim temperamentom, i zaje.anom punicom (tastom..) , eto ti razloga za bajbokanu.. Mozda je odlucio da je odrobija :haha: Ali, jedno mi tu nesto ipak ne stima... Ima covek kafic , stotinjak ovaca, guske, inkubator.. A povrh toga zenu sa malim detetom..Jednom recju, domacin covek..Nesto tu nije u redu sto ga nema :nono:
 
A čoveku je možda pukao net ili PC, ili ima toliko posla da ne stiže da se prijavi na forum, možda ga je neko i povredio ili naljutio, nadam se da će se uskoro pojaviti, sigurno sada bisti šljivku i uživa pored vatrice ! :D
 
Momci,
lepe vesti u vezi CAR-a. Zdrav, živ i daleko od ovih prostora. Otišao, polovinom janaura, u posetu bratu u Norvešku, pa našao privremeni posao (na crno naravno) i ostao da zaradi neku kintu. Kaže da radi "ne kao konj, već kao mazga"!!! Planira povratak do kraja marta, jer ga čeka puno posla oko stada i nastupajući poljski radovi.

Pozdravlja sve koji su se interesovali, a i one koji nisu i obećava da će nastaviti druženje na Forumu!!

:ppozdrav:
 
Nema razloga za brigu,zilav je to kolega,a vesti koje donosi @maestro uklapaju se u njegov profil i karakter
bit ce zanimljivih anegdota kad se vrati siguran sam :D
 
Ode ljudi leci umoran od puta sav izrauban kao stari ferguson, isao sam malo stado obici ma to je ludnica "rasipaju se" ovce svaka manje-vise dvojku a poneka i trojku dava to je luda kuca tu se nezna tko je od koga a to cu sutra malo bolje pogledati.Naoko nisu lose nit ovce nit janjci ali vidim da nekoliko ih fali pitam zenu gdje je ona-ona objasnjavam joj kaze sigurno ostale u polju ojagnjile se dodju one sutra same kuci i dovedu janjce objasnjava mi.Ako nenaidje vukova bit ce sve uredu ako naidje a ja se neubi kaze mi.Samo sam slegao ramenima i rekao ma ok bice kako mora biti nesikiraj se.Kolege cujemo se danas jer je 12 odavno proslo i zahvaljujem se svima kolegama koji su se interesovali za mene a najvise zahvaljujujem se mod.naseme koji mi se javio sa meilom.
 
ma naucicemo se Dejo brate jb.hocemo u evropu a jedva prezivljavamo.Kako si ti meni ?ja evo sad iz farme a ovce se ostadose jagnjiti idem dolje ponove samo da kavu popijem crkao sam danas sa kumom dok sam malo to doveo u nenakav red da znam tko je tko i od koga jepolucio sam bliznad od samcadi a zena je trojke odvojila sama.One sto su sinoc ostale dovele su janjce kuci same 4 se obliznile i dvije osamile sve su ok.Samo sad janjce trebam cijepiti protiv enterotoksemije a kako ce to biti nemam pojma jer ih ima od mijesec dana do dana danasnjeg.Nisam ih kastrirao a to cu ovih dana dok malo dodjem sebi strojeve popalim treba orati,sijati uuuh,jer je zena samo Torpeda palila za mljevenje zita,kad je snjeg zapadao kum joj je lance namontirao da moze do grada kroz snjeg i nesto nacijelo frezala malo baste uz kucu.Cujemo se drugari moji.
 
CAR-e
dobro se ti nama vratio, drago mi je da je kod kuće sve u redu, naročito sa stadom. Na dial-up priključku sam pa mi teško ide posebno sa ovim novim software-om, čini mi se da je grafički zahtevniji, ali izguraćemo nekako.

Puno uspešnih post-ova u narednom periodu i sve najbolje !!!
 
Nazad
Vrh