Lanac za kopanje kanala

Rale šta te konkretno intresuje, lanci motike ili...?
 
Ja sam kupio od lika sa Uba poslaću ti pp u toku dana sa njegovim brojem .Onaj koji ja koristim ima te karakteristike koje ti traziš .
Čuo sam se skoro sa njim pošto mi je jedna motika riknula pa treba da dokupim , i dalje radi e sad koja je cena moraš ga pitati . Inače ja kada sam uzimao platio sam 1200 eura i taj je sa nosačima za fergusona . Ja sam morao da prepravljam za rusa , da sam znao koji je posao pravio bi ceo lanac sam .
 
@sale
Imam na raspolaganju mtz82.1 i 539 na koj traktor preporucujes da se stavi , ako se mtz ubaci u prvu (negde sam procitao da neko tera sa mtz 2gom) kako se ponasa netreba da se drzi na kvacilo
 
IMG]http://i40.tinypic.com/6qjeyr.jpg[/IMG]

32zjpj6.jpg


oazmec.jpg




Case koji posedujem!
 
@sale
Imam na raspolaganju mtz82.1 i 539 na koj traktor preporucujes da se stavi , ako se mtz ubaci u prvu (negde sam procitao da neko tera sa mtz 2gom) kako se ponasa netreba da se drzi na kvacilo

Ja sam čak kupio i postavio reduktor sa strane za Mtz-a 82 , ali imam sa njim problema ,postavio sam pitanje na forumu niko nezna šta može da bude . Naime, kada uključim reduktor on posle nekog vremena ispadne sam iz brzine a pošto ti je sa reduktorom rikverc postane prva brzina , kad iskoči krene u rikverc traktor .Dosta ne lagodno .
A i da radi reduktor i obrtaji kardana na 1000 obrtaja ( probao ) opet na rusu moraš kvačilo da pritiskaš stalno .

Ako budeš išao kod ovog lika kod Uba on ima jedan pokazni na fergusonu i lepo radi , probaj i ti da namontiraš na njega.

@stepa53

Ovo je profi mašina .Svaka čast, ali za mene i potrebe 1 - 2 puta godišnje da odvedem vodu iz voćnjaka bojim se da bi to bila skupa investicija .
 
@sale
Sto se tice moticica evo tel. pa pitaj i ako jos nekome treba ljudi to rade profi ja od njih nabavljam.
063608014 i 037712944 -dejan
 
Rale ima kod mene čovek pravi te kopače i znam ga odlično pa ako hoćeš dođi kod mene pa da odemo da vidiš kako pravi, pa možeš i ti nešto napraviti da nekupuješ sve, a bivši kolega ima to namontirano na rakovicu (slike sam postavio na prethodnim stranicama).
 
Po izgledu rekao bi da je isti čovek napravio(prodao) i meni lanac . Ima taj lanac dosta nedostataka.Kad naidje na kamenje u zemlji e tad kreće žurka .
 
Bolje da naidje na Cup sa zlatnicima .Pre jedno 10 godina je u Raski na jednoj lokaciji ova skalamerija iskopala dobar deo zlatnika jedan vredan 150 e tad jos ali brzo ih se dokopala policija i zastitila ih kao muzejski eksponat.A pre 2 godine moj komsija sa rovokopacom kopajuci bunar za vodu iskopao bombu iz drugog svetskog rata pokraj Ibra sva sreca upaljac je zardjao a snage Kfora su je odnele i demorilale.tako da pazite sta kopate:D
 
Ja ne radim to vec covek koji tako radi naplacuje tako , da si na mom prostoru imao bi posla:D
 
Želim sada da kupim mašinu za traktor, da može da kopa do metar-dva. Da li neko ima sada da proda, poželjno da bude nova ili odlično očuvana ?
 
Kod nas je usluga ovakovog kopanja 50 din po duznom metru a dubina do 1m. Bar ja imam takvu informaciju... Jer raspitivao sam se jer treba nekih 800m da kopam...
 
Nazad
Vrh