8 mart

sta planirate za 8 mart?


  • Ukupno glasača
    19

miroslav k

Član
Učlanjen(a)
4 Nov 2009
Poruka
5.491
Lokacija
Bački Petrovac 20 km severno od Novog Sada
šta ste kupili ili planirate kupiti ženi (devojci) za 8 Mart?
Post je spojen: [time]1299407939[/time]
_________________________________________________
ja sam kupio ovaj Fikus u saksiji
x7q0z.jpg
 
Ja joj juce kupio 2ovce i 2 jaganjca , valjda ce joj biti dosta .
Moracu je uvece malo izvesti
Post je spojen: [time]1299412387[/time]
_________________________________________________
A od jeb..... cveca nemogu se okretati po kuci , samo ga u spavacim sobama nema
 
Starija cerka danas otputovala u Bec, dao sam neki evro da pazari suprugi nesto po svom (cerkinom) izboru.
 
Ono čemu se uglavnom svaka žena obraduje jeste parfem.
E kada sam mogao dati dve crvene za prsluk, onda ni par crvenih za parfem po ženinom izboru nije mnogo.
 
a ja i dalje nemam pojma sta da kupim devojci..............ako imate neki predlog......
 
Devojku ove godine za 8.mart nemam, ali pošto sam okružen ženama msm da ću se ove kao i prošle godine odlučiti za desetak čokolada.... :D
 
Pa,pao je vec parfem po njenom izboru neki "Djordani" :sta: mislim.....a sto kaze @Matke,zene oko mene(musterije za mleko,zene iz kancelarije u ZZ,rodjake,komsinice itd. ce dobiti po karanfil...) ::namigivanje::
 
Da imam par hiljada viška, znam šta bi kupio osobama oko mene :D, ali mislim da i nije toliko bitno šta se kupuje već da se samo prikaže da nismo zaboravili i da nas je stalo do njih.... ::namigivanje::
 
matke. je napisao(la):
Da imam par hiljada viška, znam šta bi kupio osobama oko mene :D, ali mislim da i nije toliko bitno šta se kupuje već da se samo prikaže da nismo zaboravili i da nas je stalo do njih.... ::namigivanje::
Upravo tako.....vazna ja paznja! :cao: :cao:
 
Dzogi_89 je napisao(la):
a ja i dalje nemam pojma sta da kupim devojci..............ako imate neki predlog......
Lep buket cveca , parfem , vecera ili izlaz u poslaticarnicu iiiiiii tangice i halteri po svom izboru . Nikad nije omanulo , umiljavajuse ko macici ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh