lubenice i dinje

[video]http://tinypic.com/r/2vkbyxh/7)View My video[/video]
evo kako funkcionira i jedno i drugo ,moj stroj

Gale dali postoji kakva mogućnost da dobijem više slika tvoga stroja po kojima bi pokušao da napravim takav stroj.
Pozdrav.
 
I kod mene ide puno teže nego inače ali probaš dva tri puta. Ujutro rano radi bez greške.

Nemam brate vremena ujutru... Imam problema sa vranama pa dezuram svaki dan na paprici, izkljucase sva creva kpk, na jutro paprike za sad sam stavio 560 spojnica.
No ne lezi vraze, pojavise se gamad i na bostanu, zac je poceo da nacinje a i jazavac pocinje da j... kevu! :( Dali neko ima resenje:haha:
 
Evo ga, uspeo sam...;)

63xfs3.jpg

14ujcp4.jpg


Ovo je ne pokrivani bostan

2dlrt74.jpg


2dlrt74.jpg
 
E Nikola znam kako ti je... moje su se oporavile izbacicu slike posle grada i trenutno kako izgledaju.
 
Ovo je posle grada,obratite paznju na foliju kao da sam frezom presao preko nje
357nfhv.jpg
a ovako sad izgleda,vidim da ima dosta cveta a kad ce da stigne ...
psv9d.jpg
2jc8x83.jpg
 
Bokal imao si sreće u nesreći ,led je tukao dok lubenica nije bila u odmetku,fino se oporavila.
Siki ja pršćem divlji sirak sa fuzilejdom 1 l -ha.
Jingis,nemoj da se bezveze patiš sa vranama i zečevima ,pisao sam ti da postaviš traku od video kasete.Učinkovito 100%.
 
Jingis,nemoj da se bezveze patiš sa vranama i zečevima ,pisao sam ti da postaviš traku od video kasete.Učinkovito 100%.

Sve sam probao, od mesurola, video trake i ne vredi. Ubio mi jedan lovac jednog gavrana i okacio sam ga, nisu dolazile neko vreme i opet. Trake sam isto vezao u cik cak napravio kao neku mrezu ali slaba vajda, Pre neki dan sam opet stavio 80 spojnica. Inace trake drzim u njivi skoro 3 nedelje. Jel znas nesto protiv jazavca?
 
bosserb prijatelju kakva crna sreca kad mi ceo prvi rod i cvet omlatio,sad bi trebalo da budu lubenice bar kao na ovoj Jingisovoj slici,bolje da me ubuduce zaobidje takva sreca.Mada kakvo je bilo dobro je to se i vidi.Jingis kod nas svi postavljaju CD-ove na stapove protiv vrana,kazu da ih ono prelamanje svetlosti tera, to i ja radim,a za zeceve stavljamo posude sa vodom po njivi.siki2 ja sve uskolisne korove u bostanu, paprici,krompiru prskam kletoksom,duplo je jeftiniji od fuzilejda i fokusa a ucinak je isti.:ppozdrav:
 
Pre par godina meni led razbuca bostan u toj meri da sam mislio da ga razbucam,na kraju toliko se oporavio da sam bolje prosao i sa cenom i sa kvalitetom u odnosu na druge u selu
 
Nazad
Vrh